Wpis z mikrobloga

#sluzbazdrowia #szpital #neuropa #bekazpisu #medycyna

100% ratowników z Samodzielnej Publicznej Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Gorzowie złożyło dzisiaj wypowiedzenia.

https://www.facebook.com/niezmojejkaretki/posts/1449036958792523

W #gorzowwielkopolski nadeszła #dobrazmiana

Jak tam 2 miliardy na #tvpis i 2 miliardy na odbudowę Pałacu Saskiego?
N.....t - #sluzbazdrowia #szpital #neuropa #bekazpisu #medycyna

100% ratowników z ...

źródło: comment_1629119027AHG8gxD1YSWI44GaxEj6q1.jpg

Pobierz
  • 181
No fakt, 2 mld na tvpis rozwiązałoby wszystkie problemy służby zdrowia, edukacji i jeszcze infrastruktury a za to co by zbiegło wysłalibyśmy misję na Marsa.

No fakt, 2 mld na tvpis rozwiązałoby wszystkie problemy służby zdrowia


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl:

Nic takiego nie zasugerowałem.

Natomiast faktem jest, że PiS sprzeniewierza gigantyczne środki na bezsensowne projekty, a spokojnie te pieniądze mogłyby zostać przeznaczone na poprawę usług publicznych, z których korzystają wszyscy obywatele naszego kraju.
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Nie wiem kim jesteś, ale mi np. przeszkadza, że dostaję bardzo mało pieniędzy za swoją pracę, a jakiś kretyn, któremu daleko do mojego wykształcenia i umiejętności dostaje w pół roku tyle, ile ja w życiu nie zobaczę (chyba, że się z tego kraju wyniosę). To bardzo demotywuje do działań. I tak, wiem, tak działa świat, że fizjoterapeuta śmiga za minimalną, a Lewandowski kopie piłkę za kilka mln, ale Lewandowskiemu dobrze
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: ty chyba nie wiesz ile to pieniędzy te 2 mld. Spokojnie by wystarczyły rocznie na zwiększenie pensji wszystkich ratowników. Nie jest ich tak dużo. Osrany jesteś z vovidem, a ludzi ja pierwszej linii nie chcesz docenić tylko wolisz propagandę w tv która i tak już miała swoje źródło finansowania? XD widzę, że znalazłeś w końcu swoją czerwona kulkę na nos i kolorową perukę XD
Natomiast faktem jest, że PiS sprzeniewierza gigantyczne środki na bezsensowne projekty


Miliardy nie swoich, a podatników pieniędzy na maszynę propagandową nazywasz bezsensowynym projektem? Widać, że nie grasz w szachy 5D jak wielki Kaczafi.
Oczywiście to ironia, 2 mld na cokolwiek innego byłoby pożyteczniejsze, ale nie zapominajmy, że liczy się to co jest pożyteczne dla partii, nie dla obywateli.