Wpis z mikrobloga

Wiem że #slowpoke, ale ten wczorajszy materiał o sondażu grozy to jest chyba najśmieszniejsza telewizjopubliczna wrzuta całego okresu kurszczyzny.

Serio. Jak usłyszałem że Polska (a nawet świat, galaktyka, wszechświat!) powinna być teraz zjednoczona i z całej siły wspierać rząd w tym trudnym czasie wprowadzania rewolucyjnych, podkreślamy, REWOLUCYJNYCH zmian, ale na drodze ku temu szczytnemu celowi stanął ZUY SONDAŻ, w którym PiS zrównał się z Peło - to #!$%@?ąłem śmiechem tak, że po fakcie miałem trzydziestosekundowy festiwal kaszlu z gatunku jezu, umieram.

Toć to brzmi jak intryga z bardzo kiepsko napisanej powieści detektywistycznej dla dzieci, lol. Chciałbym poznać historię powstawania tego materiału, naprawdę, bo coś czuję że kryje się tam prawdziwa perełka.

#neuropa #polityka #4konserwy #bekazpisu
  • 5
@mnik1: ale mnie #!$%@? bierze z powodu tego nowego języka wiadomości. "Nie brak opinii", "Występuje opinia", itd. Tak szczerze to chyba mimo 500+ i inflacji to TVP jest największym #!$%@?ństwem pisu. Zwykli ludzie nie zauważają tego języka bo nie są wprawieni w dyskusjach czy sztuczkach argumentacyjnych, mało kto wyłapie wszystko i ciężko powiedzieć czasami jak bardzo odlatują. Ktoś bierze poprawkę, ze lekko kłamią a potem się okazuje, ze to co pokazują
@mnik1: Też się śmiałem, ale to śmiech przez łzy. Doszliśmy do takiego etapu, że ich elektorat to po prostu łyka. Łyka bez popity i w ogóle nie zadaje pytań, dlaczego to nie ma sensu.

Niesamowicie smutne jest, że ktoś może wpaść w ogóle na taki pomysł. Żeby puścić w TV w programie informacyjnym tak absurdalny materiał, żeby nie bać się śmieszności, żeby spojrzeć sobie potem w oczy. Mamy takie czasy, że
@iAmTS: ich elektorat poza rodzinami "na swoim" a jest tego pewnie z 1mln poo tych spoleczkach, to emeryci co zyja od 1go do 1go wiec ich #!$%@? ze nie maja oszczednosci (czesc ma ale widac ich to tez #!$%@?). Plus tabyny uzaeznionych od 500+ no bo #!$%@? to jest prze sukces rzadu ze wyrwal z biedy do 2019 a teraz musi wyrywac jeszze raz polacy "wreszcie beda zyc jak na zachodzie".