Wpis z mikrobloga

Ale mnie #rozowypasek triggeruje od wczoraj. Prowadzę Spotted w swojej miejscowości o czym wie różowa i koleżanki, którym wypeplała. Wczoraj oznajmia mi, że jej psiapsi prosi żebym sprawdził kto dodawał X post, mówię że nie powiem a ta do mnie, że wypada powiedzieć jak ktoś pyta i że jestem niemiły. Powiedziałem definitywnie że NIE, temat ucichł, aż teraz znowu do mnie, że "miałem coś Dominice sprawdzić", no #!$%@? aż zdębiałem XD Powiedziałem że nie bede przewijał żadnym plotkarom, bo zaraz sie rozejdzie po mieście i beda mówić, że wszystkich dane krążą po ludziach. Siedzi nadąsana z zadartą do góry klamą, obrażona księżniczka. Co myślicie? Może powinienem powiedzieć?
#bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 107
@koronawirus: Typowe różowe są różowe xD Nigdy nie zapomnę czasów jak musiałam spędzać czas w takim jednym miejscu i różowa która była władczynią przybytku wiedziała wszystko o wszystkim i o każdym, a gdy tylko ktoś o kimś zaczął to robiła się trajkotanina, że no, a widziałaś ją bez makijażu, a to, a tamto. Ja #!$%@?, co mnie obchodzi ktoś z kim nawet piątki nie zbiłam ani razu, o rozmowie nie wspomnę.
@koronawirus: nie gadaj nigdy w życiu bo to wyjdzie na 100% i jak się komuś nie spodoba że jego informacje są tematami plotek to może ci się nadarzyć #!$%@?.
bo z tymi spottedami wiadomo, że ktoś za tym siedzi ale i tak jest to odbierane bardziej jakby to był bot a nie realna osoba i nikt się nie zastanawia za bardzo co się stanie z jego wpisem i powiązanym do niego