Wpis z mikrobloga

Moja gierka o yerbie jest teraz w promocji -20%, #donislawyerbamatetycoon

Link Steam

Tak się jakoś dziwnie złożyło, że pomimo braku piwnicy stałem się bordo, czemu? Nie wiem( ͡° ͜ʖ ͡°), ale wracając do gry, to z takich najważniejszych rzeczy, które doszły do gry, to doszła nowa metoda suszenia do wyboru (Barbacua), nowy typ yerby (chimarrao), dodałem wiele nowych cech pracowników, opcję sabotażu wrogich firm, doszły też nowe atrybuty dodatków (aromat, smak, pobudzenie, orzeźwienie), czyli różne dodatki mogą wpływać na te parametry, a powyższe parametry wpływają na ocenę yerby. Akcje marketingowe (dwie ostatnie) mogą mieć teraz specjalne negatywne/pozytywne wydarzenie, które zależy od wiedzy naszych pracowników, z dobrymi pracownikami mamy szansę na wbicie popularności naszego produktu do 100, ze złymi spadek do 0. Z takich drobnostek, to doszły nowe imiona pracowników, mnóstwo nowych porad do gry i wiele więcej, co chwilę się coś zmienia, od naprawienia + dodania nowych błędów do optymalizacji, balansu i nowych treści Standardowo pełna lista zmian zawsze jest dostępna na lista zmian Steam

A i dla atencji wrzucam obrazek astronauty. Głównie to tworzę błędy, a gra jest tylko dodatkiem #donislawdev

--------------------------------------------------ZAINTERESOWANY? OBSERWUJ----------------------------------------------
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Facebook <--- sprawdź
Twitter
Newsletter (bez spamu, ważne info i informację o premierach gier).
Discord O grze i yerba mate
*W przyszłości planuję robić rozdajo Yerba Mate Tycoon na swoich social media + na autorskim tagu.

#gamedev #yerba #yerbamate #yerbamatewykopclub #gry
DonislawDev - Moja gierka o yerbie jest teraz w promocji -20%, #donislawyerbamatetyco...

źródło: comment_1629204347I7bS02gWGMlrnZwmHZYNH2.gif

Pobierz