Wpis z mikrobloga

Zatrudnilem sie na produkcji, wychodze z szatni o 22 ( zmiana 22-6) jetem na hali a kierownik do mnie co tak pozno xD mam byc o 21:30 bo material mam naszykowac xD pyta sie mnie czy mam nozyk tapicerski i szczypce to mowie ze nie dostalem a on ze mam sobie kupic, mowie mu ze to firma ma mi zalatwic a on do mnie, ze tu są inne zasady xD
#pracbaza #zalesie #bekazpodludzi #gownowpis
  • 228
@niebieskieniebo: dawno temu to sprawdzalem i bylo. Placa za 8h i masz byc gotowy na 8h pracy. Ze wspomnianymi narzedziami wczesniej to akurat mega januszerka, bo tak nie powinno byc. Chociaz z tym przygotowaniem materialu to tez chyba przekroczenie granicy, bo masz byc przygotowany w sensie masz byc przebrany, zwarty i gotowy, a nie, ze odwalasz robote przed robota. To juz lezy w zakresie twoich obowiazkow pracy i za to powinna
@Veillo ale do kogo masz pretensje, skoro godzisz sie na takie warunki to rób bez jęczenie, jakbys ty i inni tobie podobni nie zgadzali sie na takie traktowanie to nie byłoby Januszy na świecie
@Veillo: o ile do czasu pracy to się zgodzę ( o 22 masz być przygotowany na stwoim stanowisku pracy, gotowy do działania) to reszta wygląda jak typowy Januszex. Weź i wyjdź lepiej jak najszybciej.
@Veillo też pracuje w firmie produkcyjnej, co prawda nie na produkcji ale narzędzia czy ubrania robocze które są potrzebne na konkretnym stanowisku wszyscy dostają, gdy się zepsują dostają drugie na wymianę. Pracujecie na trzy zmiany więc nie jesteście jakimś małym Januszem a prędzej taki bym podejrzewała o braki w sprzęcie xd