Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie znajdę ślepego chłopaka do związku? Poważnie pytam. Są jakieś ośrodki, itp. dla niewidomych? Szukają wolontariuszy? Jestem brzydka. Uroda, a właściwie brak, psuje mi życie uczuciowe. Podobno mam dobry charakter, lubię pomagać innym. Chcę tylko szczerej i czystej miłości. Jeśli znacie niewidomego chłopaka, możecie mnie z nim poznać.
- mam 22 lata,
- wzrost 165 cm,
- waga 53 kg.
Szukam chłopaka:
- z przedziału wiekowego 20-26.
- szczupłego,
- chcącego mieć dzieci.
Najlepiej, żeby był w stanie wytrzymać 8 godzin bez mojej opieki podczas pracy, ewentualnie zatrudnimy opiekunkę.
PS Nie chcę widzącego, musi być niewidomy. Setki razy to przerabiałam, nawet brzydale mnie nie chcą.
#zalesie #pytanie #pytaniedoeksperta #uroda #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #mirabelkopomusz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #612153748056a3000a2a7083
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 30
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
'>Bądź tak brzydka że szukasz niewidomego chłopaka
'>"Musi chcieć mieć dzieci"
Mam nadzieję że masz na myśli adoptowane. Nie wyznaję żadnego #antynatalizm ale jeśli widzisz że ty teraz masz problemy w miłości, to chcesz zaryzykować że skażesz swoje dzieci na taki los?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: jak już znajdziesz ślepca, to się nie rozmnażajcie. Jeśli czujesz potrzebę posiadania dzieci, to adoptujcie. Brzydcy ludzie nie powinni się rozmnażać, bo w ten sposób sprowadzają kolejnego brzydkiego człowieka na świat, a sama wiesz jakie życie by go spotkało.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli faktycznie masz 53/165 to znaczy że raczej jesteś zgrabna... Nawet jeśli masz średnia twarz to jednoznaczne stwierdzenie brzydoty będzie trudne. Pamiętaj że wygląd nie jest czynnikiem najistotniejszym w budowie fajnego związku! W rzeczywistości jest czynnikiem w zasadzie kompletnie nieistotnym! Sam jestem raczej średnim typem i mam udane małżeństwo.
  • Odpowiedz
Loria: @not_foxy: Jestem z okolic Poznania.

@benekxd: @Glacial: Tak sie składa, że moi rodzice brzydcy nie są. U mnie geny dziwnie się zmieszały.

@siona: Dziękuję, mimo wszystko jednak chcę niewidomego. Przeraża mnie wizja starości. Jak nie będzie widział oznak starzenia to mnie nie zdradzi. Będę mogła swobodnie przy nim chodzić bez makijażu. Większość moich koleżanek ma już zrobione usta, niektóre biusty. Nie chcę takiego życia, presji skalpela
  • Odpowiedz
Względy czysto praktyczne. Z grubszym trudno będzie funkcjonować w życiu codziennym.


@AnonimoweMirkoWyznania: XD Czyli, że co? jeździsz tico i boisz się że się nie zmieści :D

Widzisz, tak działa świat, Ty się nie podobasz ludziom którzy się Tobie podobają, Tobie się nie podobają ludzie którzy mogliby być względnie Tobą zainteresowani :)

Jeśli możesz to daj przykład tych względów praktycznych :D pośmiejemy się :D
  • Odpowiedz