Wpis z mikrobloga

#xiaomi #mi9
Niestety moja mi9 się psuje już kompletnie, miałem czekać na mi12 ale chyba niestety nie doczekam. Zastanawiam się by wziąć teraz jakiegoś "średniaka" i za rok już sobie wziąć mi12, bo pewnie stanieje już trochę.
Który telefon z xiaomi będzie miał porównywalny lub lepszy aparat niż obecna mi9?
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MatexN: ja przesiadłem się na S21 i nie żałuję. Najlepsza możliwa decyzja, nie wrócę do Xiaomi mimo że byłem jego ogromnym fanem
@alegoraco: żywotność baterii bardzo słaba, nawet wymieniłem ją ale nie pomaga + wysiadł mi czytnik linii papilarnych i generalnie nawet po wgraniu xiaomi.eu telefon mocno zamula i lubi się zwiesić
@mirko_efekt: miui nie ma takiej opcji domyślnie? sam się zastanawiam czy nie brać mi11 bo jednak przesiadka i tak będzie, a pewnie za ~2,8k się go dorwie, a cholera wie ile mi 12 będzie kosztować na starcie i kiedy będzie
@MatexN juz nie ma bo teraz miui ma apki (dialer, sms, kalendarz) od gugla. Trzeba albo flashowac rom z tajlandii albo rootowac. Apk ze sklepui pewnie dzialaja standardowo czyli zle, na s10e walczylem z apkami i odpuscilem.