Wpis z mikrobloga

Chyba nie ma gorszej pory roku aniżeli jesień. Gdzie wiosna wiadomo jest pięknie i wszystko kwitnie oraz jest to ogólny symbol odrodzenia i można powiedzieć zmartwychwstania natury budzi to w człowieku pozytywne emocje i śpiew ptaków, który koi serce. Lato wiadomo... jedni wielbią, inni nienawidzą. Ja osobiście uwielbiam, ale subiektywną opinie zostawię dla siebie. Długie noce i możność bycia w krótkim rękawku przez całą noc sprawia, że jest to piękne i chce się żyć. Chociaż ja osobiście najbardziej preferuje maj/czerwiec najbardziej ze względu na białe noce i świadomość, że jest pięknie, a dzień się ciągle wydłuża. Dla lata minus, że dzień się skraca. Zima pomimo iż jestem ciepłolub to uwielbiam również te porę roku, jak jest sucha i mroźna, w ogóle mróz jest super... te uczucie szczypania i brak wiatru to coś rewelacyjnego. Zimowe sporty i coś, co ja uwielbiam czyli morsowanie. Minus jedyny to odwilż oraz wiadomo krótkie dni, ale co najlepsze to dzień się wydłuża już i zaraz wiosna, więc to buduje. Za to jesień... ja #!$%@? () ja nie rozumiem w ogóle co jest fajnego w tej porze roku. Poza tym, że dzień się systematycznie skraca, do tego jesień to czekanie na zimę i świadomość tego, że jak jest #!$%@? listopad to będzie dopiero dzień dłuższy w lutym to powala po prostu. Same najgorsze "święta" są w jesień i ogólnie nie lubię śmierci, a jesień to symbol śmierci. Złota polska jesień to jest bujda i kretynizm. Październik owszem piękny miesiąc, ale co z tego jak on trwa chwile, a przeważna większość tej pory roku to chlapa, deszcz szarość i tornada. Rozumiem... nie lubić lata i wielbić zimę. Zima ma swój urok i jest piękna i potrafi ten urok trwać od późnego grudnia do lutego, ale w ogóle listopad-grudzień to największa #!$%@?, jaka w ogóle istnieje xd Dla mnie to zima mogłaby być od 1 listopada do 1 marca i jesień w ogóle nie istnieć.
#jesien #pogoda ##!$%@? #jesiencwel ##!$%@? #zimalepszanizjesien
S.....w - Chyba nie ma gorszej pory roku aniżeli jesień. Gdzie wiosna wiadomo jest pi...

źródło: comment_1629752114NxcUoQwIpU5W0ix43yhZsB.jpg

Pobierz
  • 16
@hurtwish: Też nie przepadam za zimą, bo ja ciepłolub okropny i w odróżnieniu od wykopowych nieudaczników mam życie i lubię niebo czyste oraz słońce, ale zima ma tę zaletę, że zaraz po niej jest wiosna i jest pięknie, a po jesieni masz.... zimę ()
@2aVV: Będę, bo nic mnie tak nie #!$%@? jak banda narzekających polskich robali na cos, co trwa tak krótko i epizodycznie. Polak jest taki, ze jak 10 miesięcy będzie karmiony jakimś starym ziemniakiem z solą to w pytke jest i ewentualnie czasami ponarzeka, ze już za długo ta sama potrawa. Dostanie przez niecałe dwa miesiące jakieś powiedzmy dobre i wykwintne danie np. z makaronu to będzie wył za ziemniakiem i mówił,
jak banda narzekających polskich robali na cos, co trwa tak krótko i epizodycznie


@SayNoToPrzegryw: I tu się zgadzamy. Pora chłodna w Polsce trwa ekstremalnie krótko i z każdym rokiem jest jej coraz mniej. Wystarczy dwa dni deszczu po dwóch miesiącach upałów i takie robactwo jak ty wyłazi i próbuje udowadniać, że Polska jest zimnym krajem.

3 tygodnie zeszłorocznej zimy przedstawiane są niczym mała epoka lodowcowa, a 2 miesiące tegorocznych upałów to
@2aVV: Jak ktoś tylko pierdzi w kanapę w domu to owszem, ze dla niego taka pogoda ok jest. Ja jestem aktywną osobą i jutro chce przebiec 15km, ale się boje, ze będę mógł sobie pomarzyć o tym, bo w tym czasie będzie pogoda dla ulanych gównem wykopków co będą wielbić te pogodę, a męczą się z wejściem na 2gie piętro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SayNoToPrzegryw: W sierpniu przejechałem rowerem wiecej niż w czerwcu i lipcu łącznie, bo wreszcie była normalna pogoda

A jeśli +15 i deszcz uniemozliwiają ci aktywność na zewnątrz to jesteś #!$%@? a nie aktywna osoba.
@2aVV: Jeżeli temperatury dla Ciebie to taka przeszkoda to jesteś #!$%@?, a nie rowerzysta i masz organizm słaby ( ͡° ͜ʖ ͡°) 15 stopni i deszcz to żaden problem, ale w moim rejonie kraju dochodzi do tego #!$%@? wiatr mordę urywający. Pozdrawiam północ Polski ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@SayNoToPrzegryw: Wystarczy się odpowiednio ubrać co przy upale jest niemożiwe.

Nie twierdzę, że taka pogoda powinna być przez całe lato, ale w porównaniu z upałami jest teraz fantastycznie.
@2aVV: Ja jestem osobą co nie ma problemu z wysokimi mega temperaturami. Swoją drogą uwielbiam morsowac w zimę. Jak nadchodzi jesień to potrafię się dostosować do temperatur mniejszych i nie narzekam. Zima również, aktywność na dworze w śniegu tez luz. Po prostu nienawidzę wichury i deszczu i dla mnie ludzie, co lubią taką pogodę to #!$%@? ulane wieprze, co siedzą tylko w piwnicy. Przykładowo nie mógłbym mieszkać na Islandii, bo bym
@SayNoToPrzegryw: To jak na kogoś kto lubi niemal każdy rodzaj pogody wylewasz strasznie dużo jadu na tym tagu.

I można odnieść wrażenie, że każdy kto nie jest fanem upałów w twoich oczach wyrasta na wielbiciela wilgoci i wiatru. Tak jakby inne stany nie istniały, czarno-biały świat.