Wpis z mikrobloga

I jak tam, już w januszexie czy jeszcze w drodze do pracy, żeby dostać 2,5k netto, w sam raz, żeby nie zdechnąć z głodu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tym samym czasie w swojej rezydencji w Monako niejaki Marcin ze swoją kobietą Izabellą Budryn wraz z Mariuszem Raduszewskim oraz jego żoną Natalią Siwiec i Blanką Lipińską, którzy wpadli w odwiedziny (niedawno była tam np. Julia Wieniawa) zastanawiają się czy na kolejną przejażdżkę po mieście wybrać się Bugatti Chironem czy Lamborghini Aventador.

Ciekawe skąd wzięli na to pieniążki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #bogactwo #ciekawostki #pieniadze #lamborghini #gorzkiezale
mistejk - I jak tam, już w januszexie czy jeszcze w drodze do pracy, żeby dostać 2,5k...

źródło: comment_1629788285cy1JMnvoZU0cW7jQOpPNa2.jpg

Pobierz
  • 1019
@sjs: Obserwujący tylko dzięki Znajomym celebrytkom i większa część kupiona! Obserwowałam od prawie początku i w kilka dni doszło masę kont oberwujących! Zasięgi kupione i tyle! Przeciętnej urody kobiecina , bez klasy i kultury żerująca na majętnych facetach! Sama niczego nie osiągnęła ciężką pracą! Po zniknięciu Marcina był post jak opisuje swoją obecną ciężką sytuacje i nie chce przybliżać szczegółów tragedii! Po kilku dniach post usunięty ! Dziwne że Marcin przestał
@Tommylee007:Raczej w pierdlu nie siedzi bo czyści insta! Dziś ponownie jedną osobę usunął z obserwowanych! ! Rownież syna zdjęcie ostanie polajkował! No chyba że sprytna lisica już ma dostęp do konta????
Za co Iza kupiła mieszkanie na złotej? Bo teraz ma być z nią niby program w Canal+ jak szuka wymarzonej nieruchomości.czy to kolejna ściema wyreżyserowana?
@Elastring: przecież z więzienia się można kontaktować z rodziną. Co za problem podać hasła synowi albo kumplowi. Izabeli na bank nie poda bo by się wtedy dowiedziała różnych ciekawych rzeczy. To się nazywa damage control. Dyzma się próbuje ratować bo już wie, że cała Warszawa o niej trąbi. A skąd kasa na zakup nieruchomości? My się nie dowiemy ale Urząd Skarbowy na pewno.
@Olenaa93: @Tommylee007 Równie dobrze może je wynajmować. Wrzucała jakiś czas temu link do wynajęcia jakiejś nieruchomości w Łodzi, jakieś mieszkanie w #!$%@? cenie typu 8k/msc lol. Ale to raczej jej rodziców. Ona jest chyba jedynaczka
@Olenaa93: Odpowiem anegdotka. Kiedys, dawno temu kiedy w telewizji popularnym byl program top model, poznalem jedna z uczestniczek. Na ekranie byla dosc charakterystyczna bowiem wydawala sie straszna pier dol a zyciowa. Suma sumarum okazalo sie ze takie zachowanie miala zakontraktowane w umowie ze stacja. Do takich ustawek posuwa sie telewizja
@Tommylee007: Być może masz racje! Obserwuje od dawna całą śmietankę i Marcin był bardzo blisko z Blanką każdy post lajkował od 15 stycznie nie????synowi ostatni post post dopiero na dniach , jak rownież przestał obserwować znajomków ! A Dyzmie pali się grunt pod nogami jak mówisz , dodała post po nieobecności kilkudniowej na insta że problemy itp …. po kilku dniach usunęła bo wytrzeźwiała i raczej nie pomagało to w kreowaniu
@Elastring: bo jest dobra w PR i dobrze udaje :)
Stworzyła sobie alter ego biznezłuman.
Gdzie w rzeczywitości: Miłość sponsorował pan od perły, dom na Mazurach i w Warszafce pan od Kwejka, a Lazurowe pan od niepłacenia podatków ;)
Do tego kradzież pomysłu koleżance z Lua Warsaw, narcyzm, zakochanie w sobie i brak skrupułów i mamy Dyzmę jak się patrzy. Ona jest dziełem sztuki. Podobnie szlachetnych jak te jej górskie kamyczki
@Tommylee007: a ktoś kupuje te kamienie wgl? XD

@Elastring pisałaś coś więcej odnośnie tego jej nagłego wzrostu popularności na ig, jak to jej nagle przybyło fanów. Ja z kolei zauważyłem, ze najwiecej miała około 162k, teraz spadło jej na 158k. Uważam, ze pan qk1, specjalizujący się w niepłaceniu podatków i lansowaniu, miał w tym spory udział, bo cześć ludzi śledzących Dyzmę chciała zobaczyć co u Marcinka, jak ten przestał przyjmować zaproszenia.
Ja chciałem tylko pogratulować Wszystkim zdolności detektywistycznych. Od początku coś mi śmierdziało w tej bajeczce.