Wpis z mikrobloga

I jak tam, już w januszexie czy jeszcze w drodze do pracy, żeby dostać 2,5k netto, w sam raz, żeby nie zdechnąć z głodu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tym samym czasie w swojej rezydencji w Monako niejaki Marcin ze swoją kobietą Izabellą Budryn wraz z Mariuszem Raduszewskim oraz jego żoną Natalią Siwiec i Blanką Lipińską, którzy wpadli w odwiedziny (niedawno była tam np. Julia Wieniawa) zastanawiają się czy na kolejną przejażdżkę po mieście wybrać się Bugatti Chironem czy Lamborghini Aventador.

Ciekawe skąd wzięli na to pieniążki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #bogactwo #ciekawostki #pieniadze #lamborghini #gorzkiezale
mistejk - I jak tam, już w januszexie czy jeszcze w drodze do pracy, żeby dostać 2,5k...

źródło: comment_1629788285cy1JMnvoZU0cW7jQOpPNa2.jpg

Pobierz
  • 1019
W ostatnim filmie u HI_5 o jakimś nowym kolejnym tajemniczym milionerze Buczo który nagrywał filmy z Izabelą wspomina że jego znajomy właśnie sprzedaje kilka swoich Bugatii. Z tego też co pamiętam Transporter kiedyś wspominał że QK ma dwa Bugatti Divo i dwa Lamborghini Sian. Kiedyś na swoich relacjach oznaczał QK podczas przewozu tych właśnie aut, chyba nawet nadal są posty na jego Insta z tymi autami.
W podobnym temacie to tak ciekawości kto ma orientacje kim i jest czym się zajmuje koleś od tych wszystkich Ferrari z rejestracjami typu
W1 DM01 itp? Te blachy chyba ma Ferrari 812 Competizione
Myśle, że nie ma co węszyć. Chłopaki mają układ i się bawią :) DC działa w projektach z krypto, DeFi jak i całe to towarzystwo wokół kukiego. Jest tam jakiś myk tak samo jak u Ziemiana za który pewnie kiedyś bekną :) Swoją drogą Romka cały czas trzymają czy się wymigał ?
Tyle info w jednym miejscu! Na pewno nie można odmówić Izie talentu i siły przebicia, wszystko brzmi imponująco, ale słuchając jej wywiadów zaczęłam zastanawiać sie czy nie koloryzuje. Dwa razy natknęłam się na wypowiedz, ze już od czasu ciąży była porzuconą singielka, a po urodzeniu wyjechała na Bali odnaleźć siebie. Na jej blogu jednak wyraźnie opisuje ze na bali pojechała z „narzeczonym” , ojcem dziecka, co potwierdzają zdjęcia. Jedyne logiczne wytłumaczenie to
@adameczekpl: ciężko mi coś określić
@bartosz-mielcarzewicz Może faktycznie czyta haha ;)

Fakt, ze LOT z Warszawy dziś rano w Nicei lądował, a willa jednak jest wynajęta do czerwca. Jednak teraz za cholerę nic nie powiem, już sam nic nie wiem. Nawet, jeśli zdjęcia są sprzed roku, a pewnie Iza ma dużo zapisanego materiału ;) Pogoda tez jest podobna
Podejrzewam, że to ściema. Samolot ze storki Izy startuje z lotniska z Nicei w kierunku wschodnim. Na pewno nie jest podejście do Nicei. Ono wyglada inaczej.