Wpis z mikrobloga

I jak tam, już w januszexie czy jeszcze w drodze do pracy, żeby dostać 2,5k netto, w sam raz, żeby nie zdechnąć z głodu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tym samym czasie w swojej rezydencji w Monako niejaki Marcin ze swoją kobietą Izabellą Budryn wraz z Mariuszem Raduszewskim oraz jego żoną Natalią Siwiec i Blanką Lipińską, którzy wpadli w odwiedziny (niedawno była tam np. Julia Wieniawa) zastanawiają się czy na kolejną przejażdżkę po mieście wybrać się Bugatti Chironem czy Lamborghini Aventador.

Ciekawe skąd wzięli na to pieniążki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #bogactwo #ciekawostki #pieniadze #lamborghini #gorzkiezale
mistejk - I jak tam, już w januszexie czy jeszcze w drodze do pracy, żeby dostać 2,5k...

źródło: comment_1629788285cy1JMnvoZU0cW7jQOpPNa2.jpg

Pobierz
  • 1019
@agentwsi007: ale może wiesz kim jest Benek (Stefan Karwowski z insta)? Na profilu tylko zdjęcia talerzy. Jakiś rok temu woził się z Kukim Chironem we Francji. Później wyjechał do Tajlandii gdzie jak się zdaje przebywa dosyć regularnie.
Dodatkowo Lambo BZO1 miało już na sobie kilka kolorów i było już w niejednych rękach.
A pattjack to kto, wiesz może? Tez widziałem jego nie raz w tym towarzystwie.
@sjs @CosWrodzajuSNUnaJAWIE bardziej zrobiłem podsumowanie, ale dodałem jak napisałem małą cegiełke czyli zdjęcia z przeszłości, pokazując, że oni sie wszyscy znają.

Benek, z tego co mówił Boras, w Tajlandii ma domy i wynajmuje je. Sprawdzałem w PL czy prowadził jakąś działalność ale cisza, zero info.
Jego konto na TT: https://twitter.com/BenekFCB/status/557178980403404800 z małym prezentem :)

w pewnym momencie robili Marcinowi urodziny w dubaju i wszystko na insta pokazywali zobaczcie kto pije corone :D
agentwsi007 - @sjs @CosWrodzajuSNUnaJAWIE bardziej zrobiłem podsumowanie, ale dodałem...

źródło: zrzut

Pobierz
Moim zdaniem wszystkie auta którymi jeździł Kuki były zarejestrowane na GSB. Tak samo jak wynajmowane nieruchomości, wszystko na GSB.
Szkoda ze nie można obejrzeć wszystkiego co podlinkowałeś, pewnie cześć jest z profili prywatnych.
@CosWrodzajuSNUnaJAWIE: wynajmowane za ponad 4 mln €, wypożyczalnie, same idealne biznesy do prania. Ewentualne przewaly na krypto. Alex Bodi ma oskarżenia związane z handlem żywym towarem. To wszystko jest jedno towarzystwo.

Izabela życzyła qk kiedyś na ig, na urodziny, żeby mógł w końcu spokojnie spać i przestać się „martwic” o przyszłość ;) No biedny.
@sjs: wyglada na słupa, który w razie W bierze na siebie wszystko. I pewnie za to miał też płacone.
Podziękować może Izabeli bo jak się jest słupem w pralni pieniędzy to się siedzi cicho, a nie lansuje po instagramie. Ale dziewczyna zbudowała popularność na jego kasie, chłop poszedł siedzieć a ona odcina kupony od tej popularności.
Głupio wyszło… dla niego …
Ja pamiętam jej pierwsze z nim spotkania, to było pokazane tylko detale, jak wydziarana łapa. Tak samo jak przyjechał Bugatti pierwszy raz do Polski, to też CI wszyscy influ tak nagrywali filmiki, żeby jego nie było widać.

Natomiast co do tego, czy to, że pokazywał twarz czy nie, to jakie to ma znaczenie jeśli chodzi o areszt? To tylko znani przestępcy są aresztowani, a Ci co nie mają insta to już pełe
@pretinder: później już na ig ewidentnie świecił blaskiem hajsu. Filmiki z chironem u hi_5, tak samo z villi anabel. Ma charakterytyczne dziary akurat, wiec ciężko mu to ukryć, wystarczy ręka z zegarkiem za kilkaset tysięcy euro. No i proszę Cię, same tablice na autach? Nie wyglada na ukrywanie się.
Wiem ze niektóre z „jego aut” „kupił”, przejął tymczasowo GMK. GMK sam z reszta zaczął się bratać z towarzystwem z GSB, co widać choćby po jego niedawnej wycieczce do Dubaju, gdzie zagnieździli się wszyscy „uciekinierzy z Monaco” z GSB. Tyle ze on sam nie chwali się tym specjalnie na około. Jeśli chłop ma głowę na karku a ewidentnie Josip wie co to znaczy kombinować, to nawet jeśli Kuki naprawdę siedzi to po
No Ci inni wymienieni z towarzystwa też się raczej nie ukrywają, tylko chwalą kasą na insta. A średnio rozgarnięty człowiek jest w stanie sprawdzić po rejestrach czy ktoś ma coś na siebie w PL. Fakt, Kuki był najbardziej na świeczniku. Z drugiej strony, nie wiem na czym polega model GSB, ale czy nie na tym, żeby przyciągać bogatych frajerów? A jak to robić jak nie świecąc kasą? Popatrz, moąesz być tak samo
@Tommylee007: Pani Gosia Guzowska wymyslila sobie biznes na ta bizuterie ktory Pani Izabela podpieprzyla. Pogryzly sie o to na amen i tyle, koniec w zasadzie historii. Goska niby cos tam Izce dosrywala a Izka odgryzla sie w ten sposob. Ot takie tam babskie ...
@Tommylee007: ze złotej właśnie niedawno się wyprowadziła, cholera wie, gdzie teraz, jeszcze jakiegoś lansoposta nie było, a pewnie będzie ich mniej ;)
@sjs: pokazywała ze niby ten sam budynek tylko inne mieszkanie i piętro także dalej się bawi . I rozkręca jakiś nowy projekt z jakimiś młodymi . Tak samo na walentynki z nim zdjęcie jak są w objęciach dodała wiec raczej na zakochanych wyglądali … a skoro jak pisali wyżej ludzi to jak go przymknęli w tej Austrii za VAT i podatki to pewnie siedzi tam w tej Austrii . Dodatkowo mogę
@Lukas99999: to auto nigdy nie było jego, tak samo jak poprzedni biało-czarny Chiron. Mówisz ze był wystawiony na sprzedaż w chorwackim autoscout? Tak się składa ze Josip jest Chorwatem. Tak samo jak biało-czarny Chiron miał rejestracje D J 1500, zarejestrowany w Düsseldorfie a J od imienia Josipa. I również jak kilka innych aut z inicjałami JH na tablicach rejestracyjnych, które można było zobaczyć na lazurowym (choćby dwu- kolorowy Bentley).
@CosWrodzajuSNUnaJAWIE: to nie wiedziałem ze był Chorwatem … możliwe …dlatego ze siedziba QSB czyli tej firmy josepha właśnie tam jest w tym mieście bo z ciekawości wpisałem w google . Wiem zauważyłem właśnie . Generalnie ogłoszenie było bardzo krótko aż się zdziwiłem , później widziałem pare nagrań z Berlina i auto zapadło się pod ziemie