Wpis z mikrobloga

I jak tam, już w januszexie czy jeszcze w drodze do pracy, żeby dostać 2,5k netto, w sam raz, żeby nie zdechnąć z głodu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tym samym czasie w swojej rezydencji w Monako niejaki Marcin ze swoją kobietą Izabellą Budryn wraz z Mariuszem Raduszewskim oraz jego żoną Natalią Siwiec i Blanką Lipińską, którzy wpadli w odwiedziny (niedawno była tam np. Julia Wieniawa) zastanawiają się czy na kolejną przejażdżkę po mieście wybrać się Bugatti Chironem czy Lamborghini Aventador.

Ciekawe skąd wzięli na to pieniążki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #bogactwo #ciekawostki #pieniadze #lamborghini #gorzkiezale
Pobierz mistejk - I jak tam, już w januszexie czy jeszcze w drodze do pracy, żeby dostać 2,5k...
źródło: comment_1629788285cy1JMnvoZU0cW7jQOpPNa2.jpg
  • 1009
@Olenaa93: znam ludzi z dużymi pieniędzmi. Nigdy w życiu by sie nie zniżyli do handlowania na instagramie jakimiś używanymi łachami po 100 zł. Spakowaliby to wszystko i zawieźli potrzebującym.
@Tommylee007: cholera wie gdzie się podziewa, może jeszcze mieć jakieś nieruchomości, chociaż zaznaczam, ze ta willa nie była jego. Auto tez się nie pojawia ostatnio za bardzo na ig, wiele nowych postów nie ma. Trzeba się wybrać do RCM i przejechać obok, zobaczyć co tam stoi ;)
@Tommylee007: wiesz, ale z jednej strony została odcięta teraz od finansowej kroplówy, to teraz każdy grosz liczy. Pewnie qk jej dał czas do końca lutego na out z mieszkania i won
@sjs: a co z kasa od Dimitra? Podobno go dobrze wyczesała przy rozstaniu. Śmiesznie ta sytuacja wyglada. Na insta wyprzedaje nawet ciuchy od projektantów. Gadała coś, że cześć jej rzeczy ma we Francji bo tam mieszka. Ciekawe czy pojawią się jeszcze u niej toby Hermes?
@Olenaa93: jak moje podejrzenia się okażą słuszne to z Francji już żadnych rzeczy nie odzyska. Jak zajmują - to wszystko.
Dziwne bo facet zapadł się pod ziemie, kobieta wyprzedaje wszystko a wcześniej facet nie widniał w żadnym KRS jeżdżąc Bugatti.
Jeśli to nie nasuwa jednego wniosku - to ja się poddaje. I oddaje licencje detektywistyczną ;)
@CosWrodzajuSNUnaJAWIE: od razu zaznaczyłem, że to moje wyłączne domysły. Nie znam ani Izabeli ani pana Marcina. Ale uważam, że wasze podejrzenia, że ja porzucił nie są słuszne. Wyglądali na udana parę. Wy tak samo nic innego nie robicie a tylko snujecie domysły.
@Tommylee007: zabieraj głos jak będziesz miał jakieś na 100% sprawdzone informacje a nie własne fantazje. Jest tutaj kilka osób które dysponują pewna wiedzą, nie domysłami. I rąbka tej wiedzy uchylają. A ty przy pierwszym lepszym zdaniu ze Izka jest „obywatelka Monte Carlo” sam siebie dyskredytujesz. P.S. Nie można być obywatelem Monte Carlo, ponieważ taki kraj nie istnieje na tej planecie. A poza tym Izka czy Kuki nawet przez moment nie mieszkali
@Tommylee007: było o nim w krs zagranicznych, mogę dać Ci linki do tego typu stron francuskich i niemieckich

I owszem, sprzedaż wszystkiego przez Izę jest dziwna. Jeszcze niedawno byli razem w Meksyku u Siwiec, od kogoś coś niby dostała na walentynki. Wiec tez może coś być na rzeczy ze Francuzi lub służby z innego kraju wzięły się za qk i towarzystwo (rumunsko-węgierskie), bo tam na bank są walki, uczciwie w tak