Wpis z mikrobloga

I jak tam, już w januszexie czy jeszcze w drodze do pracy, żeby dostać 2,5k netto, w sam raz, żeby nie zdechnąć z głodu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tym samym czasie w swojej rezydencji w Monako niejaki Marcin ze swoją kobietą Izabellą Budryn wraz z Mariuszem Raduszewskim oraz jego żoną Natalią Siwiec i Blanką Lipińską, którzy wpadli w odwiedziny (niedawno była tam np. Julia Wieniawa) zastanawiają się czy na kolejną przejażdżkę po mieście wybrać się Bugatti Chironem czy Lamborghini Aventador.

Ciekawe skąd wzięli na to pieniążki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #bogactwo #ciekawostki #pieniadze #lamborghini #gorzkiezale
mistejk - I jak tam, już w januszexie czy jeszcze w drodze do pracy, żeby dostać 2,5k...

źródło: comment_1629788285cy1JMnvoZU0cW7jQOpPNa2.jpg

Pobierz
  • 1083
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: Oni są dobrymi ziokami od lat. Latali na PositiveWays razem w Aventadorze fioletowym. Kiedyś Mati się chwalił, że jego ziomek ma wypożyczalnie na Lazurowym wybrzeżu (qk1). Był nawet wątek związany z Gromdą, że Mati się chwalił planowaniem walk w kasynie w Monaco - pewnie kręcił by właśnie ten temat z ekipą z okolic Monaco (qk1 i reszta ferajny związanej z Josipem)
  • Odpowiedz
  • 0
@Olenaa93: No właśnie miałem coś pisać o tym, a qk z kolei nic nie wrzuca. Ostatnie foto niby wspólne mieli w sumie z tego Meksyku w styczniu. Może stary w końcu skumał wszystko, ze atencjuszka go wprowadzi szybciej do pierdla ;)
  • Odpowiedz
Myśle ze najem był o wiele droższy. To mieszkanie ma z 150m jest nawet na sprzedaż. Śmieszne, że oficjalnie się nie przyznała do rozstania. I dziwne, że taka bizneswoman a mieszkania własnego nie ma.
  • Odpowiedz
  • 0
@Olenaa93: Ciekawe, pewnie się jakiś nowy koleś niedługo nawinie. Mnie ciekawią interesy Pana Marcina, ona nie, ale on z kolei jest strasznie cichy ostatnio. Może przejrzał na oczy i jej podziękował. Anabel jest dostępna do wynajęcia od czerwca, wiec może sam zacznie się bardziej ukrywać z tym bardzo bogactwem ;)
  • Odpowiedz
@sjs: pozbył się antencjuszki to i będzie miał spokój - wielkie pieniądze nie lubią rozgłosu a co dopiero wielkie pieniądze "nie wiadomo skąd"... Ostatnie zdjęcie qk__1 ma z Josipht z Londynu z listopada 2021. Josipht teraz się otacza Rumunami...
  • Odpowiedz
Podsumujmy fakty:

1. Gość ma majątek szacowany na kilkaset milionów
2. Nie widnieje w żadnym Krs
3. Zaczyna zadawać się z atencjuszką, która go wywleka na opinie publiczna
4. Gość Nagle znika i cisza
5. Atencjuszka sie zaczyna wyprzedawać

Czy tylko ja jestem człowiekiem domyślnym ?
  • Odpowiedz
Ja nic nie wiem tylko łącze fakty.
I dziwie się że wszyscy stawiają na to że on ja zostawił. Raczej wyglądali na zakochanych wiec mnie się inne pomysły nasuwają
  • Odpowiedz
@Tommylee007: . A to ciekawostki. Na jakiej podstawie zakładasz ze ma majątek szacowany na kilkaset milionów? Po tym ze woził się autami zarejestrowanymi na GSB? Czy po tym ze pełni role słupa w kilku firmach JH??
A jak jesteś taki zorientowany to może napisz dlaczego niektóre z „jego aut” nie należą już do niego?
I jeszcze mała podpowiedz: dlaczego młody Kuki siedzi ostatnio cały czas w PL?
  • Odpowiedz
Myśle ze właśnie napisaliśmy to samo.
I mamy te same podejrzenia.

Ja nie znam jego majątku - wnioskuje jedynie z Insta i pięknego świata Izabeli B oraz z tego, że nigdzie go nie ma w KRS a jednak każdego w jakimś stopniu da się namierzyć co robi i na czym zarabia. A jeśli nie - to doświadczenie pokazuje, że i majątek i wolność się kończy.

Ale może go niesłusznie podejrzewamy bo zaszył
  • Odpowiedz
Nie wydaje wam się dziwne, że Izabela sprzedaje nawet zabawki dla dzieci po 50 zł ? Milionerka, która żyje na jachtach czy na Bali ? Obywatelka Monte Carlo handluje na Insta jak na jakimś bazarze zabawkami, które powinna spakować i zawieźć do domu samotnej matki albo domu dziecka. Autor wątku wyzywa innych od januszy- jeździc Bugatti sprzedawać resoraki za 30 zł.
I kto tu jest Januszem ?
  • Odpowiedz
  • 0
@Tommylee007:
Izabela nie jest obywatelka Monte Carlo, chyba na instagramie ;)
Marcin ma obywatelstwo francuskie z powodu swojego małżeństwa z Francuzką, chata jest wynajęta (można ja wynająć od czerwca tego roku). Fakt, ze wynajem kosztuje 16 mln pln rocznie.
  • Odpowiedz