Wpis z mikrobloga

I jak tam, już w januszexie czy jeszcze w drodze do pracy, żeby dostać 2,5k netto, w sam raz, żeby nie zdechnąć z głodu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tym samym czasie w swojej rezydencji w Monako niejaki Marcin ze swoją kobietą Izabellą Budryn wraz z Mariuszem Raduszewskim oraz jego żoną Natalią Siwiec i Blanką Lipińską, którzy wpadli w odwiedziny (niedawno była tam np. Julia Wieniawa) zastanawiają się czy na kolejną przejażdżkę po mieście wybrać się Bugatti Chironem czy Lamborghini Aventador.

Ciekawe skąd wzięli na to pieniążki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #bogactwo #ciekawostki #pieniadze #lamborghini #gorzkiezale
mistejk - I jak tam, już w januszexie czy jeszcze w drodze do pracy, żeby dostać 2,5k...

źródło: comment_1629788285cy1JMnvoZU0cW7jQOpPNa2.jpg

Pobierz
  • 1019
@Tommylee007: w obecnych czasach nie ma możliwości być w 100% anonimowym. Zawsze jakaś informacja przedostaje się do sieci. Wiec pytam o źródło, artykuł, cokolwiek. Tak samo jak w przypadku Ziemiana czy Morgensterna, niby anonimowi w tym co robili a publikacje jednak się znalazły na temat ich poczynań jak i aresztowań.
@CosWrodzajuSNUnaJAWIE: Ja mam tylko info, że „ludzie gadają. „
Dlatego jasno napisałem, że to moje domysły, ponieważ nie potrafię podać wiarygodnego źródła. Na początku sam uważałem, że to ściema do czasu aż Izabela zaczęła sie wyprzedawać. Wtedy zaczęło mi sie to kleić wiec wszedłem na grupę zobaczyć może ktoś też coś o tym słyszał.
@YacolS: w filmiku masz 2022, a autor wrzucał już z innych miast z 2023 to zmieniał datę w tytule. Ale oczywiście nie mam pewności, wiadomo ;) Widziałem jedynie na instagramach, ze Urusem jeździ teraz GMK, taki francuski motocelebryta, pojawiał się na relacjach i postach Izy, tak samo qk tez był przez niego oznaczany.
Gość odpisał, że nakręcone w marcu, ale 2022 :). Także zostawiam tylko a/a, a nie w związku z najnowszymi historiami.