Wpis z mikrobloga

I jak tam, już w januszexie czy jeszcze w drodze do pracy, żeby dostać 2,5k netto, w sam raz, żeby nie zdechnąć z głodu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tym samym czasie w swojej rezydencji w Monako niejaki Marcin ze swoją kobietą Izabellą Budryn wraz z Mariuszem Raduszewskim oraz jego żoną Natalią Siwiec i Blanką Lipińską, którzy wpadli w odwiedziny (niedawno była tam np. Julia Wieniawa) zastanawiają się czy na kolejną przejażdżkę po mieście wybrać się Bugatti Chironem czy Lamborghini Aventador.

Ciekawe skąd wzięli na to pieniążki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #bogactwo #ciekawostki #pieniadze #lamborghini #gorzkiezale
mistejk - I jak tam, już w januszexie czy jeszcze w drodze do pracy, żeby dostać 2,5k...

źródło: comment_1629788285cy1JMnvoZU0cW7jQOpPNa2.jpg

Pobierz
  • 1019
@sjs: miał 21 , usunął ,,pattjack’’ i ma 20 . Pozatym miał profilowe z positive jak mu zrobili teraz nie ma nic a po 3 wcześniej jak byłeś u niego ja profilu i wszedłeś w nazwę qk 1 u góry pogrubione pokazywało osttanio lokalizacje Meksyk i datę utworzenia konta , teraz nie da się w to wejść
@CosWrodzajuSNUnaJAWIE: dziwna sprawa najwidoczniej tak wyglada albo komuś to przekazuje ale raczej wątpię . Od tamtego momentu ani jednego zdjęcia Pani Budryn nie polubił , syna tez . Ta z nim dodała na walentynki serce i objęcia jak pisałem . Jedynie dowiedzieć się można jak ktoś ma znajomosci w policji żeby w rejestrach sprawdzić . Ale te usuwania informacji o koncie i profilowego dziwne. Jest jeszcze taka możliwość ze ma taki
Może Izabela w przerwach między handlowaniem szmatami jak bazarówa z Marymonckiej na widzeniu była i hasła dostała ? ;)
A teraz cytując za klasykiem:

No i jak Januszexie?
Czy już w drodze do odsiadki czy może w drodze do handlu starymi szmatami na Insta?

Macie swoich trilionerów.

Polecam przesłuchać podcast Izabeli z Martyną na spotify w którym się żali, że wszyscy myślą, że jest dziewczyną gangstera.

Jak to mówią: głupio wyszło…hipokryzja level
@Tommylee007: No przecież to od początku mówiliśmy, ze to ultimate golddigger klasy premium xD a teraz wszystkie szmateksy sprzedaje jak leci, przy okazji dalej jakieś gowna reklamuje xD Przecież ta biżuteria zayebista, tyle hajsu z niej jest, ze trzeba robić masowa wyprzedaż? ;)

Nie przesłucham podcastu, bo jej się nie da słuchać dłużej niż 30 sekund, ale dzięki za tl;dw
@Tommylee007: Izabela w wywiadzie z tym typem w Monako mówiła, że jej starzy mieli sklepy z biżuteria na Pomorzu. Podobno tez jej mama ma 2 przedszkola w Łodzi. Jak to jest? Ona w końcu jest z bogatego domu? Trochę wątpię. Gdyby tak było to by się ze starymi dziadami 60+ nie bujala dla kasy.
@Olenaa93: sklepy z biżuteria na Pomorzu to słyszałem, od razu to brzmiało jak gangusy xD tak jak zazwyczaj te „biznesy” nad morzem, jeszcze sklepy z biżuteria, No proszę Was xD

2 przedszkola, co to jest dla Izy? Powinnaś sama wywnioskować patrząc na jej portfolio, ze jej apetyt na pieniądze jest nieograniczony.
@Olenaa93: raczej klasa średnia na pewno nie żadne bogactwo. Nie Cartier w brylantach i nie wakacje na Private Boat. Jak nie znajdzie jakiegoś jelenia to będzie kiepsko. Rok temu wstawiała jak tak można zimę spędzać w Polsce. A teraz potulnie siedzi i handluje szmatami jak na bazarze.
Pycha kroczy przed upadkiem Izabelo.
Torebka na raty 0% a mieszkanie na złotej heheh …na początku miała kilka stories , później usunęła i zostawiła dwie z tym Hermesem . Chciała pub otworzyć znowu ? Haha …ciekawe ja tylko czekam na jakieś publiczne pytania do niej i pytania o qk bo nagle o nim zapomniała i tak jakby się go wstydzi wiec ciekawi mnie to czy przyzna się ze się rozstali albo ze ten siedzi ???chociaż żadnych stories
Co do Chirona to faktycznie był wystwiony jakoś w listopadzie na sprzedaż przez Car Deluxe Kitzbühel, ale czy został sprzedany nie wiem... chyba stoi gdzieś w Monaco cały czas. Ciekawe jest też Polskie towarzystwo Pana Marcina a chodzi tutaj o znajomości z Panem posiadającym sieć lombardów i dość pokaźną kolekcją aut w Zielonej Górze - Janusza W. będąc nad Bałtykiem u niego na jachcie się bawili. Swojego czasu jak Kuki robił rundki
O znajomosci z Panem Januszem nie wiedziałem ale to ze zna się napewno z Panem Damianem to wiem .. bardzo bliscy kumple bo teraz Damian siedzi w Monako widziałem dość często … ciekawa rzecz ze wszytskie auta zarejestrowane w Düsseldorfie popatrzcie na jego blachy w autach … tak jak Chiron i całej bandy z QSB josipha . Gdy był positive i pojawił się właśnie chiron pierwszy raz w PL ten biały w