Wpis z mikrobloga

I jak tam, już w januszexie czy jeszcze w drodze do pracy, żeby dostać 2,5k netto, w sam raz, żeby nie zdechnąć z głodu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tym samym czasie w swojej rezydencji w Monako niejaki Marcin ze swoją kobietą Izabellą Budryn wraz z Mariuszem Raduszewskim oraz jego żoną Natalią Siwiec i Blanką Lipińską, którzy wpadli w odwiedziny (niedawno była tam np. Julia Wieniawa) zastanawiają się czy na kolejną przejażdżkę po mieście wybrać się Bugatti Chironem czy Lamborghini Aventador.

Ciekawe skąd wzięli na to pieniążki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #bogactwo #ciekawostki #pieniadze #lamborghini #gorzkiezale
mistejk - I jak tam, już w januszexie czy jeszcze w drodze do pracy, żeby dostać 2,5k...

źródło: comment_1629788285cy1JMnvoZU0cW7jQOpPNa2.jpg

Pobierz
  • 1070
@sjs: Ovidiu Toma jakiś czas temu „odkolegował” się z tym towarzystwem i teraz sam promuje coś co nazywa się Crypto Data. Dawno nie był widziany w jednym gronie z Josipem, Alexem Bodi czy z Kukim.
Z tego co wiem spora cześć „biznesu” jest formalnie na Kristinie Heit. Ona tez widnieje bodajże jako CEO firmy GSB, która należy do Josipa.
Ostatnio z Josipem w Madrycie i w Londynie (gdzie promowali ten badziew
@Olenaa93: GMK jest dosłownie bogaty z rodziny, w dodatku ma mocny zasięg socialmedia, jego hajs jest z innej beczki. On zwyczajnie korzysta na towarzystwie bogatych przekrętów, ma dostęp do fur itd. Chociaż bez nich tez by miał

Zielonka założyła konto, tylko po to, żeby udzielić się w tym wątku? :p
W całej tej sytuacji to trochę gościa szkoda. Wiódł spokojne życie, a wziął sobie atencjuszkę z parciem na kasę i szkło i ta mu oprócz zainteresowania jego osobą, to ściąga jeszcze wszystkich zjeb*nych celebrytów i gwiazdeczki, youtuberów na chatę przez co więcej się nim ludzi zaczyna interesować
Coz, o Pani Budryn to akurat mam info z pierwszej reki. W skrocie jej historia to skakanie na coraz to bardziej majetne osoby w celu podlaczenia sie pod kroplowke finansowa. Zaczynala od jakiegos niszowego rezysera ktorego nazwiska niestety nie pamietam. W pewnym momencie otoczyl ja opieka pewien miliarder, nieformalny wlasciciel browaru Perla ktory byl jej najwieksza finansowa zdobycza. Ale ze starszy Pan jest efebofilem to i starzejaca sie zabawke wymienil na mlodszy
Kiedy Pan Kukielka sie nia znudzi lub zacznie byc wokol niego bardzo goraco to zapewne przeskoczy dalej nie omieszkujac najpierw sie kosztem Kukielki wzbogacic w jakis tam sposob. Nie wiem tylko czy Kukielka wtedy nie poprosi swojego przyjaciela Bodiego by ten ja zhandlowal gdzies do turasow :p w nagrode. Zeznania dziewczyn w sprawie handlu ludzmi w jakie uwiklany jest Alex sa... dosc drastyczne.
No niestety. Moglbym sie dowiedziec ale szczerze mowiac temat tak bardzo smierdzi ze nie chce go tykac za mocno. Mysle ze to juz sa mafijne historie wysokiego szczebla. Bardzo ogolnikowo wiem ze Heit wydoil 120mln eur ze swojej piramidy finansowej crypto i zakladam ze stad pieniadze szczegolnie ze Pan Kukielka wczesniej nie byl tak dziany. To stosunkowo swieza sprawa. Jaka dokladnie jest jego rola w tych walkach nie powiem bo nie wiem