Wpis z mikrobloga

I jak tam, już w januszexie czy jeszcze w drodze do pracy, żeby dostać 2,5k netto, w sam raz, żeby nie zdechnąć z głodu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tym samym czasie w swojej rezydencji w Monako niejaki Marcin ze swoją kobietą Izabellą Budryn wraz z Mariuszem Raduszewskim oraz jego żoną Natalią Siwiec i Blanką Lipińską, którzy wpadli w odwiedziny (niedawno była tam np. Julia Wieniawa) zastanawiają się czy na kolejną przejażdżkę po mieście wybrać się Bugatti Chironem czy Lamborghini Aventador.

Ciekawe skąd wzięli na to pieniążki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #bogactwo #ciekawostki #pieniadze #lamborghini #gorzkiezale
mistejk - I jak tam, już w januszexie czy jeszcze w drodze do pracy, żeby dostać 2,5k...

źródło: comment_1629788285cy1JMnvoZU0cW7jQOpPNa2.jpg

Pobierz
  • 1046
JH promotions to na 99% firma Josipa Heita, w której Kuki jest najwyraźniej słupem. Te same inicjały były na biało czarnym Bugatti zarejestrowanym na Josipa Heita (D JH 1500). Josip od dłuższego czasu siedzi w Dubaju, prawdopodobnie musiał tam „uciec” bo zbyt bardzo lubi Lazurowe żeby dobrowolnie się z niego wyprowadzić. Stad podejrzewam ze Kuki prowadzi interesy na Lazurowym dla Josipa. W necie można tez znaleźć fotki Kukiego, Josipa i Alexa który
@CosWrodzajuSNUnaJAWIE:

Dobry link, złapany na podium. Spadł z wysokiego konia dosłownie

Btw, kiedyś mam wrażenie widziałem jakas kryptogielde powiązana z qk, ale nie mogę sobie za cholerę przypomnieć jak to się nazywało. Mam wrażenie, ze reklama była na którymś z aut, może i na chironie, na tym fałszywym evencie positiveways
@sjs: Po Monaco autami Kukiego (znaczy tymi które on użytkuje) cały czas porusza się również GMK. Z tego co udało mi się ustalić to Kuki prowadzi prawdopodobnie wypożyczalnie aut (Huracanerolls), prawdopodobnie tez wspólnie z GMK prowadzą również firmę która okleja auta (mkms_06).
Nie są to jednak biznesy które pozwalały by na takie wydatki jak wynajęcie Villi Anabel w Roquebrune czy zakup Chirona. Podejrzewam ze stoi za tym podobna historia jak w
Z takich rzeczy z dupy, to wynajem Anabel w RCM to koszt około 10k € miesięcznie, czyli prawie 17 mln rocznie. Biednie.

Ja bym dodał do całej układanki qk jeszcze dwóch ludzi - Alex Bodi i Ovidiu Cocos, oboje to Rumuni. Alex Bodi ma zarzuty w Rumunii za pranie hajsu, wyłudzenia, handel ludźmi, oraz jest w układance razem z Josipem i jeszcze jednym typem, Ovidiu Toma. Bodi z tego co widzę jest