Wpis z mikrobloga

I jak tam, już w januszexie czy jeszcze w drodze do pracy, żeby dostać 2,5k netto, w sam raz, żeby nie zdechnąć z głodu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tym samym czasie w swojej rezydencji w Monako niejaki Marcin ze swoją kobietą Izabellą Budryn wraz z Mariuszem Raduszewskim oraz jego żoną Natalią Siwiec i Blanką Lipińską, którzy wpadli w odwiedziny (niedawno była tam np. Julia Wieniawa) zastanawiają się czy na kolejną przejażdżkę po mieście wybrać się Bugatti Chironem czy Lamborghini Aventador.

Ciekawe skąd wzięli na to pieniążki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #bogactwo #ciekawostki #pieniadze #lamborghini #gorzkiezale
mistejk - I jak tam, już w januszexie czy jeszcze w drodze do pracy, żeby dostać 2,5k...

źródło: comment_1629788285cy1JMnvoZU0cW7jQOpPNa2.jpg

Pobierz
  • 1019
@Olenaa93: 1980, 43 jakoś pod koniec roku

@kamila-wiszniowa opowiedz więcej, co to był za lot, skąd dokąd? Kiedy to było w miarę dokładnie?

On nie jest jakimś celebryta, żeby pudelek o nim pisał. Raczej woli trzymać się bardziej po cichu, a Iza zrobiła z niego viral
@Tommylee007: nikt tutaj nie mówi, ze qk to jest legal, ja i reszta bardziej się zastanawiamy, jaka jest jego historia i w jaki sposób doszedł tak szybko do takiego bogactwa, domyślamy się, ze czysto nie jest ;) a skoro dokładnie to samo słyszałeś, to czemu wcześniej tego nie napisałeś? :)
@sjs: Bo tylko słyszałem plotki latające po mieście. Już latały ponad rok temu, że te jego pieniądze to VAT. Ale ponieważ zgodził się jak sam mówisz na viral i eksponowanie swojej twarzy u narzeczonej na całą Polskę to uznałem, że byłoby to tak głupie, że aż nierealne. I stwierdziłem, że to zwyczajne plotki zazdrośników. Teraz te same osoby które to mówiły - mówią, że siedzi i że go dupnęli w samolocie.
@sjs: tak szczerze: czy gdybyś miał nielegalne źródła dochodów to oznaczałbyś się z Natalią Siwiec i innymi celebrytkami ? Spotykałbyś się z dziewczyną, która nagrywa YT o twoich samochodach ? Te plotki wydawały mi się po prostu bzdurą bo nie wierzyłem, że można być aż tak bezmyślnym. A Izabeli też nie rozumiem. Wiedząc skąd pochodzą pieniądze - musiała wiedzieć jak to się skończy.
@Tommylee007: oczywiście, ze bym się nie promował. Trzymałbym low profile i się nie ujawniał. Z dała od takich ludzi, nikt by poza znajomymi od zawsze by o mnie nie wiedział. ;)

Mnie zastanawiali ludzie, którymi się otaczał, wymienieni wcześniej w tym wątku, czyli przykładowo Josip, czy Alex Bodi. GMK jest legalny, bogaty z rodziny, poza tym z samych swoich zasięgów może żyć na wysokim finansowym poziomie, co zresztą robi.
Skoro wiesz
@sjs: Niestety nic więcej nie wiem ponad właśnie to. Że podatki i że teraz siedzi. Wolałem poczekać na jakieś jasne info, a nie takie gadania ludzi.

O Izabeli tylko słyszałem, że ta firma biżuterii to był pomysł jej koleżanki Gosi i że tam jakaś chryja z tego wyszła i tamta się w końcu poddała.
Może ktoś zna lepiej ten temat ?

Teraz najbardziej zorientowana/y jak widać Kamila czy Kamil ;) -
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@agentwsi007

Dzień dobry ;)

O a tej foty nie znałem, widać obracał się już wcześniej wśród „śmietanki” ;)

O reszcie było tu wcześniej wspominane, o Josipie, Alexie Bodi i oskarżeniach wobec jego. Iza tez kiedyś Matiego oznaczała. Chociaż ona jak rasowy golddigger klasy premium oznacza wszystkich znanych ;) Tez powiązanie na niemieckich i francuskich stronach o firmach.

Iza raczej świadoma, ze poziom jej życia teraz spadnie o kilka poziomów