Wpis z mikrobloga

I jak tam, już w januszexie czy jeszcze w drodze do pracy, żeby dostać 2,5k netto, w sam raz, żeby nie zdechnąć z głodu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tym samym czasie w swojej rezydencji w Monako niejaki Marcin ze swoją kobietą Izabellą Budryn wraz z Mariuszem Raduszewskim oraz jego żoną Natalią Siwiec i Blanką Lipińską, którzy wpadli w odwiedziny (niedawno była tam np. Julia Wieniawa) zastanawiają się czy na kolejną przejażdżkę po mieście wybrać się Bugatti Chironem czy Lamborghini Aventador.

Ciekawe skąd wzięli na to pieniążki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #bogactwo #ciekawostki #pieniadze #lamborghini #gorzkiezale
mistejk - I jak tam, już w januszexie czy jeszcze w drodze do pracy, żeby dostać 2,5k...

źródło: comment_1629788285cy1JMnvoZU0cW7jQOpPNa2.jpg

Pobierz
  • 1019
@Teejou: niestety to raczej osoba, która czyta ten wątek, a nie komentuje, tak mi się wydaje. Nie ma co walic w twarz, niech sobie zyja jak chcą. My jedynie obserwujemy i jesteśmy ciekawi historii pewnych postaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie cała ta historia wydaje mi się, że jest bardziej skomplikowana niż nam się tu wszystkim wydaje. Cała ''kariera'' Qk jest dosyć dziwna. Jak wiemy biały Chiron był tylko Josipa. Białym Chironem często jeździli Bodi i Black Ruwen. Również oni w 3 wstawiali zdjęcia, które tak jakby świadczyły że jest to ich wspólne auto a jednak Qk najczęściej nim jeździł, tak naprawdę był jego głównym użytkownikiem. Tak samo wspólne zdęcia. Praktycznie na
@YourShadow7771: Czyli tak jak podejrzewałem, wszystkie auta są/ były zarejestrowane na GSB. A Kuki był tylko czasowym użytkownikiem. Herald Seiz już dawno kręcił z Josipem przy scamie który nazywał się Karatbars. Wszystko kręci się w jednym kręgu.
A na marginesie to w Izce musi się niezle gotować, jak już w komentarzach na Inasta broni ją jej własny ojciec.
@Teejou: dlaczego przegięcie ?
Zbudowała popularność udając życie multimilionerki, gdzie te miliony okazują się być z przestępstwa. Tzn. że sama pobierała korzyść ze środków pochodzących z przestępstwa. Tłumaczenie, że to jej prywatny profil pokazują jedynie jaka jest hipokrytką. Jak się lansowała na jachtach, w willach czy w samochodach pochodzących z przestępstwa to było dobrze. Jak się mleko wylało i cała Warszawa ma bekę z jej Milion Dolar Baby życia to nagle
@Tommylee007: pamiętaj, żeby zawsze przeczytać rano na czczo kilka stron książki.
Pozwoli Ci to pamiętać, ze masz być sympatycznym i uśmiechniętym z wierzchu golddigerem klasy premium, i szukać frajerów do ogolenia z hajsu, niezależnie od wieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CosWrodzajuSNUnaJAWIE: Stefciu Karwowski śmigał we wrocku z jedną insta celebrytką Agata Tosia i w towarzystwie przy wódce zapytany skąd kasa to mówił ze dawno temu wypalił mu dobry biznes i teraz odpoczywa po czym zakończył temat! W Tajlandii niby ma dom i dlatego tam często bywa! Stefciu bardzo blisko zna się z mężem Siwcowej i Matim Borkiem ! A Marcinek od lutego nie obserwują się na insta z całą śmietanka usunęli
@sjs: Nadmienię iż nie mam w zwyczaju nikomu ubliżać ,i skomentowałam pod komentarzem jak ktoś dodał że Marcinek w kryminale i że skonczy się dostatnie życie! Taką odpowiedz otrzymałam i po chwili byłam zablokowana! Na szczęcie skina zrobiłam szybciej i wysłałam na profil firmowy biżuterii że gratuluje kultury i że słona z butów wystaje i brak klasy! Czysta patologia !
@Elastring: w sumie dziwi mnie jedynie, ze tego nie olała, i pisze do randomowych ludzi komentujących takie rzeczy xD już bym chyba wolał usunąć komentarz i tyle
@sjs: Grunt się pali pod nogami! Nie ma willi marzeń gdzie można się lansować! Sytuacja materialna ponoć cieniutko ! Pani Budryn znana jest z patologicznych i wulgarnych zachowań , jeśli coś nie idzie po jej myśli! Przykład z biżuterią, gdzie bie miała skrupułów ,aby kolezance ukraść pomysł????