Wpis z mikrobloga

Mam zamiar przesiąść się z Androida na iPhona 13 mini, oczywiście nie mam żadnego kabla ani ładowarki pod iPhona. Pytanie czy czy jest sens kupować samą ładowarkę indukcyjną do iPhona i czy są jakieś porządne, tańsze zamienniki niż te ze sklepu Apple?
#iphone
  • 17
@Voltix: No chłopie, pracuje w sklepie GSM, dopóki jest to porządna ładowarka z magsafe a nie żaden chłam to będzie ładować 15w. Nawet animacja z oryginalnej ładowarki będzie, dla przykładu ładowarki joyroom
@Voltix: Czytałeś w ogóle artykuł? XD po pierwsze to artykuł z pazdziernika. Więc zajebiście dużo się zmieniło. Po drugie mówią tu o zasilaniu oryginalnej ładowarki magsafe różnymi ładowarkami sieciowymi. Po trzecie jest aktualizacja na dole strony że jednak ładowarki z qc 3.0 ładują 15w. A my i tak rozmawiamy o nieoryginalnej ładowarce magsafe a nie o nieoryginalnymi zasilaniu tej ładowarki
@Voltix: Nawet mi się z tobą nie chce dyskutować XD cały czas mówimy o ładowarce magsafe a nie zasilaniu do tej ładowarki. Więc podsumowując żebyś mi już dupy nie zawracał. Kupując sobie zamiennik magsafe naladujesz telefon 15w podłączając zamiennik do praktycznie każdej kostki qc 3.0 lub wyżej. Ty mi wyskakujesz z artykułem w którym testują nieoryginalne zasilanie ładowarek z oryginalną ładowarką magsafe. Czy będzie działać czy też nie, nie jest punktem
@Voltix: No ale to mi łaskawie wytłumacz i wyprowadź mnie z błędu, może coś źle myślę to chciałbym wiedzieć bo ja ładnie wyjaśniam a ty plujesz krótkie zdanie które sensu nie mają. Człowiek się uczy cały czas więc chętnie się nauczę