Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@anonim1133: szczerze nie polecam della. Mam od miesiąca z pracy latitude 7420 i5/16gb i to jest gorzej niż dramat. I to nie tylko moja jednostka. Bardzo duże problemy z kulturą pracy nawet po ustawieniu w biosie opcji quiet, szczególnie że układ chłodzenia gwiżdże a nie szumi, strasznie słaba współpraca z dokami USB-c - co jakiś czas muszę hibernowac system żeby klawiatura zewnętrzna mi działała, jakieś problemy z usypianiem. Zawsze byłem bojówka
  • Odpowiedz
U mnie znów p52 (8750h, 32 ramu) ssie, choć większość problemów to ten #!$%@? Windows a na linucha nie mogę przeskoczyć
Jakkolwiek sprzęt słaby
Prywatę ogarniam na jabłku i to jest mega progres
  • Odpowiedz
@bendyz: @anonim1133: a ja mam odmienne zdanie. Latitude 5400 i7/32GB, pod Debianem działa wszystko tak jak powinno - dok USB C, hibernacja, dźwięk, wifi w tym te które wyciąga kilkaset mbps, sieć, bluetooth w tym klawiatura i myszka po bluetooth, drukowanie, wiele monitorów.
  • Odpowiedz
Bardzo duże problemy z kulturą pracy nawet po ustawieniu w biosie opcji quiet, szczególnie że układ chłodzenia gwiżdże a nie szumi, strasznie słaba współpraca z dokami USB-c - co jakiś czas muszę hibernowac system żeby klawiatura zewnętrzna mi działała, jakieś problemy z usypianiem.


@bendyz: Brzmi jakbyś miał źle pokonfigurowany (lub w ogóle) system. Fan fixa wrzucałeś? Powertop/TLP poprawnie skonfigurowany? Xorg czy Wayland?
  • Odpowiedz
@Wykopek_wykopek: chyba coś sknocili w IntelliJ. Siedze na macu od 2 lat i do tej pory była gitówa, ale właśnie od kilku miesięcy czasem ma fazy nagrzewania, ale też nie cały czas(,)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@anonim1133: Ja mam Asus Zenbook i jestem bardzo zadowolony. Fajny ultrabook 13,3 cala. Ale zależy też czy ma być mobilny czy nie, bo jak nie to pewnie są wydajniejsze bardziej klocowate lapki.
Jakiego nie weźmiesz lapka to polecam bardzo ekran na USB-C od Asusa. Śmiga pod Linuksem bez problemu, nie jest ciężki, a komfort pracy over 8000. Nie potrzebuje dodatkowego zasilania.
A jak dużo go nosisz w te i we wte
  • Odpowiedz