Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1075
"Barberzy" w Polsce to jest jakaś komedia xD

Nauczyli się na miesięcznym kursie ciąć "na Oskarka", dorzucili wystrój dla ludzi z kryzysem wieku średniego, logo z drwalem i koszą po 70 złotych od zakompleksionych frajerów za coś co lokalna Grażyna zrobi im za 15.

#barber #fryzura #fryzjer #modameska #bekazpodludzi
Pobierz
źródło: comment_1630217164HGU69H0XOVh5ehI77DeGCR.jpg
  • 265
@Kuusamo: @Clefairy:
Ja wam powiem tak - za fryca/barbera daje 90-160 zl. Mam sprawdzonych i tak jak inni pisza. Są barberzy i „barberzy”.
Moj taki topowy ziomek akurat z wyksztalcenia jest fryzjerem, ale emigrowal na zachod i tam sie zarazil barberstwem i tam tez sie szkolil, wiec jak wrócił do PL to byl chyba jednym z pierwszych barberów w ogóle (moda zaczela sie chyba od momentu jak Nergal otworzyl swoj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Clefairy: w Warszawie kasuje 140 za brodę i włosy xD
Ale I tak wolę iść tam I mieć pewność, że zrobią coś ogarniętego z mojej zakolackiej głowy, niż iść do Grażyny, zapłacić 40 i się #!$%@?ć, że wyglądam jak kartofel
@pianinka: ja pierwszy raz do barbera poszedlem dzien przed slubem. I rozowa powoedziala ze teraz bede do konca zycia chodzil bo o wiele lepiej wygladam niz po wizytach u grazyny. Swoja droga jak barber sie dowiedzial ze mam slub to zaproponowal ze jeszcze podkedzie przed slubem uczesac ulozyc wlosy itp. Za darmo. Polecam kazdemu. Jak sie znajdzie dobrego barbera to az przyjemnie sie chodzi.
Btw żona chodzi do bdb normalnego fryzjera (ale jakiegos mistrza) i potrafi zostawic u niego 300-500 zl, wiec ten barber nie jest taki zły… xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Argonzz: Gdzie takie kosmos ceny? Ja mam dwa powiatowe miasta obok siebie to po 75zl(przed covidem po 60zl bylo). Na szybko patrzyłem na Poznan jeszcze to ceny 90-100zl za combo. Tak czy siak warto dopłacić te różnice jak chce sie wyglądać dobrze, a fryzury na oskarka sa modne i tyle. Jak pokazesz takiemu barberowi zdjęcie innej fryzury to zapewne Ci taka ogarnie.

@Tigermass: Katowice - głowa + broda 120 zł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ChadMessiah:

Nie ja tutaj ból dupie xD tylko Mateusze, których całe życie mama strzygła, ale w wieku 25 lat poszli do "barbera" ostrzygli ich na Oskarka i teraz przepłacają co miesiąc za strzyżenie na najprostszą fryzurę.
Ja tam na sobie widzę różnice pomiędzy Grażynką za 20 zł a barberem za 60, + Grażynka ma wyjebongo czy baczki są ścięte symetrycznie i ogólnie takie szczegóły, które dopełniają całość


@pokaczw: równe baczki to jest jeb*&y podręcznik podstaw fryzjerstwa, nawet w dzikich latach 90. tego uczyli; nie trzeba być słynnym współczesnym barberem xD