Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 437
Ale się #!$%@?ło, Mirki.
Jestem wczoraj na rowerze po obiedzie się przejechać, nagle pisze do mnie jakiś obcy numer na WhatsApp że jest problem w domu. Pytam się kto pisze no to pisze że sąsiad a jako picrel dostaje zdjęcie mojej Fiesty wepchniętej w dom i całkowicie #!$%@? xD Czym prędzej zadzwoniłem po tatę, rower do bagażnika i do domu. Jestem na miejscu, okazało się że jakimś cudem niepełnosprawny umysłowo synek sąsiada z naprzeciwka zabrał mu kluczyki, odpalił i z całej #!$%@? wystartował na drugą stronę ulicy wgniatając moje auto w dom, całe szczęście że tylko auto uszkodził i oparło się ceglanemu murkowi na wejściu. Jakby leciał z drugiej strony, to wjechałby do dużego pokoju.

W Insigni sąsiada #!$%@? zawieszenie, koło wyrwane bo zahaczył o krawężnik i rozbita lampa. U mnie lampa, bok, zderzak, klapa, tylny zderzak, chłodnica, lampa, sprężarka od klimatyzacji i Bóg wie co jeszcze.

Facet jest taksiarzem także nie chce tego załatwiać przez ubezpieczyciela bo mu mogą nawet licencję zabrać, mi też się nie uśmiecha przez firmy ubezpieczeniowe przechodzić o auto o tak małej wartości (2006, diesel) i mu powiedziałem że niech płaci 800 funtów (Ubezpieczony na 1000 w przypadku write-off) i zabiera auto, a ja sobie kupie podobne albo dołożę i kupię lepsze no i ma się zastanowić co robić bo wczoraj jeszcze w szoku był jak do tego doszło. Robić się tego zupełnie nie opłaca.

#uk #wypadek
MarianoaItaliano - Ale się #!$%@?ło, Mirki. 
Jestem wczoraj na rowerze po obiedzie si...

źródło: comment_1630388924ikRoleA9H7V5EpmIS6idgA.jpg

Pobierz
  • 158
@kaspah: Tak jak pisałem wyżej, tylko o auto a i tak w sumie to na rękę bo myślałem o nowszym no tyle że jeszcze może nie teraz :D CO do życia z sąsiadami, no pewnie że warto - w końcu kto jak nie sąsiad mnie poinformował o tym. Inni by może mieli w dupie, a tu elegancko mi wysłał wiadomość, zdjęcie że wiedziałem od razu o co chodzi. Domkiem się mój
@Megawonsz_dziewienc Za #!$%@? murek, samochod i cos tam jeszcze + obnizenie standardu zycia przez brak samochodu jakis czas chcesz 800 funtow? Wez ze chociaz 2000 albo normalnie zglos i dostaniesz kase z ubezpieczalni

#!$%@?, człowiek zrobi szkode, jeszcze jak w tym przypadku to dzieciak, a ty chcesz gościa "dojeżdżać" o 1200 funtów jakby to była jakaś astronomiczna kwota. Widzisz, są ludzie i taborety. Ludzie potrafią się dogadać tak, żeby każdy był zadowolony,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarianoaItaliano: to i tak teraz dużo płacisz, ja jestem młodszy od ciebie o 2 lata i wychodzi mi taniej. Pewnie jakaś większa miejscowość od mojej i dowalili ci też za lokalizację.
@MarianoaItaliano: Za mało krzyknąłeś, ubezpieczyciel wypłacił by więcej. Pewnie koło 2000. A dodatkowo nie zwiększyło by to Twojego excess. Licencji też by nie stracił, może jedynie jego chłopak miałby jakieś drobne problemy z policją. A przy okazji papierologii z ubezpieczalnią przy takim czymś jest minimalnie.