Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Cześć od niedawna pczylaczylem się do rodziny mazdy. Mam jednak problem. Nie działają mi wszystkie szyby w mazda 6 gh 2.0 benzyna. Nie mogę ich otwierać z poziomu panelu kierowcy ani osobno dla 3 pozostałych. Bezpiecznik pod maską sprawny. Jakiś pomysł co mogę jeszcze sprawdzić? Gdzie dalej szukać usterki? Może ktoś posiada jakiś schemat elektryczny? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.
#mazda6 #mazda #mechanikasamochodowa #elektryka
  • 10
@Janczur: a wewnątrz samochodu nie ma bezpieczników?
A i przeważnie też żeby działały przełączniki w drzwiach pasażerów musi działać w drzwiach kierowcy. Sprawdz przewody w przepuście drzwi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Janczur: dobrze rozumiem, że nie działają ani z drzwi kierowcy, ani poszczególne szyby ze swoich przycisków? Jeśli tak to na 99% bezpiecznik. Sprawdzałeś te w kabinie?
@stassma: @aksal89:
ŻADNA szyba nie działa. Niezależnie od tego jak próbuje ją otworzyć. Czy z panalu kierowcy czy osobno. Przepust nie wydaje się uszkodzony ale na pewno to sprawdzę. Bezpiecznik jest kostkowy o oznaczeniu 30A według schamtu, który znalazłem jest to bezpiecznik nr. 3. Próbowałem również podmienić bezpiecznik o tym samym oznaczeniu z innym ale rezlutatu brak. W tych kostkowych jak wół widać czy jest spalony czy nie. Inne bezpieczniki