Wpis z mikrobloga

Wątpie. Oczywiście, jeśli postawisz Żywca obok jakiegoś krafta korzennego, apa, ipa, to tak. Ale postaw żywca przy jakimś kraftowym lagerze, to nie wydaje mi się, by większość ludzi poprawnie to odróżniła.


@rzeznia22: Akurat jeżeli chodzi o lagery, to ciężko jest zrobić dobrego w warunkach małego browaru, bo są wymagające pod względem kontroli temperatury i innych czynników (z tego co pamiętam z filmików Kopyra).
Ale i tak wydaje mi się, że typowe
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rzeznia22: w tym kraju może 100 osób na krzyż potrafi coś rozpoznać na blind teście i określić czy to dobrej jakości czy nie

A w ostatecznym rozrachunku ich opinia i tak #!$%@? znaczy bo co człowiek to opinia i niejednemu będzie najbardziej smakował Harnaś - i co i gówno bo to jest w porządku
@rzeznia22: Dawaj mnie tu ten blind test, zaraz ci wskaże wszystkie krafty bo #!$%@? mi nie podchodzą XD mam wrażenie, że większość tych jarających się nimi ma takie same wrażenia smakowe jak ja, ale z jakiegoś powodu uznali że to jest w #!$%@? fancy i w ogole zajebiste wiec się zachwycają
@pablooooo: Niektóre są naprawde dobre, ale zauważyłem, że większość ludzi sugeruje się ceną i fajną butelką/etykietą a #!$%@? się zna (ja też). Lubię czasem krafta wypić dla odmiany, ale i tak najbardziej lubię pilsy/lagery bo są po prostu pijalne i nadają się do każdej okazji. Poza tym kraftów nie wypijesz 4, zwykłego lagera czy pilsa bez problemu.