Wpis z mikrobloga

Jako że często pojawiają się na tagu #gory pytania o ubezpieczenie na wypadek akcji ratunkowych, to wstawiam nową promocję Alpenverein. Nie wiem czy kiedykolwiek było taniej: 70 złotych za 16 miesięcy członkowstwa, zawiera się w tym oczywiście ubezpieczenie i dodatkowo zniżki na noclegi i jedzenie w schroniskach, niektóre kolejki linowe itd. Promocja niestety tylko dla tych, którzy w roku 2021 nie byli członkami stowarzyszenia.
https://www.alpenverein.pl/news-96?fbclid=IwAR1HfbhiP6Pz9TQVTF890VI2WT3oPEgK36vCjtwiIt9Jlwvpiv5XhT4ikvI
#ubezpieczenia #alpenverein
Hubsky_ - Jako że często pojawiają się na tagu #gory pytania o ubezpieczenie na wypad...

źródło: comment_1630503186zkh89woWemKlKfs4olzRHN.jpg

Pobierz
  • 10
@Hubsky_: Ej, właśnie widziałem dzisiaj to info i się zastanawiam gdzie jest haczyk. Przecena w 280 na 70 to jest aż niewiarygodne.
Ale chyba faktycznie to jest prawda, z tego co na grupach widzę.
@Poldi7777: Na pewno niemiecki Alpenverein oferuje ubezpieczenie NNW, a austriacki nie. Poza tym różnią się kwoty w wypłacie (niemiecki płaci o 5k euro więcej kosztów leczenia medycznego, austriacki o 1 mln euro więcej OC). Oprócz tego nie wiem czym się różnią.