Wpis z mikrobloga

@Artis: @mgr_rybak: jako, że mam białego głuchego to po dłuższej analizie stwierdzam, że branie takiego koteła to był błąd.
Jest nowy to jeszcze możecie wymienić na sprawnego kitku macie 14 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie więcej radości sprawi wam zdrowy kitku a to kitku żyje dla was a nie wy dla niego. Do takich wniosków dojdziecie ale dopiero po pół roku kiedy #!$%@?ństwem byłoby go
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiterParter: ja nie twierdziłem, że wszystkie białe są głuche, ale jak wynika z tego artykułu odsetek jest bardzo wysoki

@penknientyjerz: moja biała ma już 15 lat i z tego jakieś 14 na podwórku. Miała być domowa, ale wybrała wolność. Czy jej to w czymś przeszkadza? Nie sądzę. Regularnie przynosi prezenty (ptaszki, myszki, nornice). Za domowego robi teraz cała czarna (2 lata). Ona chyba nie ma wad gen.
moja biała ma już 15 lat i z tego jakieś 14 na podwórku. Miała być domowa, ale wybrała wolność.


@mgr_rybak: głucha przeżyła tyle lat na podwórku? Nieźle ja swojego jak puszczam po podwórku to lata sobie na smyczy automatycznej, głuchy ma małe szanse na przeżycie, nie usłyszy psa, samochodu itp
Jej głuchota na pewno nie przeszkadza ale kontakt kot-właściciel jest dużo gorszy przez to traci się dużo fajnych momentów
@mgr_rybak: mój ma 2 lata, jak na kota to jest bardzo dziki mimo, że chowany od małego i miał dużo czułości od domowników.
Sam na kolana usiądzie kilka razy w roku, trzeba go przez moment siłą przytrzymać, żeby został dłużej. Ocieranie się o nogi? Nie ma mowy.
Miałczy tylko w wyjątkowych sytuacjach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Twój z upływem czasu jakoś ewoluował?