Wpis z mikrobloga

@ementees: a nie lepiej w sumie nie trzymać się ściśle określonych ram czasowych na każdy odcinek? Wydaje mi się, że nie ma raczej tutaj nic na siłę - masz pomysł na krótki, ~1 min, odcinek - robisz krótki odcinek, bo jakbyś go zaczął sztucznie wydłużać, to stwierdzisz, że na siłę musisz coś dorobić. I na odwrót z dłuższymi odcinkami. No chyba że to nie jest dla ciebie problem?
@ementees rozumiem, dzięki za odpowiedź, a jak z monetyzacją? Zawsze to pare groszy, gdybyś miał odrobinę czasu to pomyśl o serii shortów z istniejących odcinków - mocniejsze ambienty i spojrzenia w strych czy coś - takie 10s na robienie ruchu na kanale, taki sygnał, że żyjesz. Może akurat jakiś chwyci, a dwa możesz zrobić strim i ktoś chętnie coś wpłaci- strim poświęcony temu co i jak robisz, plany na przyszłość, inspiracje od
@gzymspiwniczny: Temat monetyzacji, czy opcji wspierania był już przerabiany. W skrócie jutuba bandycka uznaje moje filmy jako pokaz slajdów i się nie nadają.

To co piszesz o shortach, czy streamach nie byłoby dobre dla kanału. Musi tutaj panować pewna aura tajemniczości i jak najbardziej ograniczony kontakt z widzem. Już samo moje pisanie tutaj, czy kiedyś na społeczności youtube psuje efekt. Najlepszą opcją jest po prostu dodawanie filmów i tyle. Nie zależy