Wpis z mikrobloga

Marcin Dobski, dziennikarz z konserwatywnych mediów, dzisiaj w nocy pisał ciekawe wiadomości do laski z showupa, onlyfans i innych tego typu stron xD

Reszta w komentarzach. Ostrzegam że przeczytanie całości może dać raka.

Źródło: https://twitter.com/medroxy_/status/1434786560432607233?s=19

#bekazprawakow
Trzesidzida - Marcin Dobski, dziennikarz z konserwatywnych mediów, dzisiaj w nocy pis...

źródło: comment_1630935699Wgcg7b2oBkI8Db2nronGNv.jpg

Pobierz
  • 233
@loczyn: czego mnie wołasz? Czy ja typa bronię? Po prostu żygać mi się chce z tych prostackich manipulacji. Dziwnym trafem kilka dni spokój i raptem wrzucane jest kilka postów typu #bekazprawakow bo jakiś zboczeniec do prostytutki pisze że jej by kuciape wylizał.
Dziwnym też trafem tego samego dnia tendencyjne posty trafiają w gorące. Nie ma znaczenia czy lewactwo czy prawactwo to wrzuca.
Ktoś dzieli i rządzi, a wy jak głąby kapuściane
@Trzesidzida: Wszystko fajnie, tylko czy on się jakoś wybitnie zasłynął z umoralniania innych? Bo to, że jest debilem pisowcem to jedno, a to, że ma jakieś tam fantazje to już jego prywatna sprawa i takie wyciąganie łóżkowych spraw jest poniżej pewnej godności.
Dla jednych takie opisy będą obrzydliwe inni nie takie rzeczy robią w realu. Zasadniczo nie do mnie kierowane, nie mi coś takiego oceniać.

Jedyne co można mu doradzić to
To, że udaje w mediach świętoszka to jedno. To o co prosi to chyba nic specyficznego? Stawka też nie mi oceniać, to niech oceni druga strona, zwłaszcza, że babka po prostu jest prostytutką.

Nie oceniam jego hipokryzji życie prywatne vs image, ani też czy ma kobitę czy nie i ją zdradza, ale chyba tylko jedna osoba zauważyła, że teoretycznie profesjonalna prostytutka pokazała publicznie prywatną korespondencję, serio?


@loczyn: Widać prostytutką nie jest.