Wpis z mikrobloga

Obiecałem małe #opdelivered po pół roku od zakupu auta. Głównie chodzi mi o koment @Opryskus69 który napisał żebym "poczekał z pół roku". Jak myślę chciał zgasić mój entuzjazm.

Tak więc wracam z postem, który miałem napisać w niedzielę. Niestety nie będę miał czasu i dlatego piszę dzisiaj.

Od zakupu oblatałem 11000 km.

Na ten moment zainwestowałem w pakiet startowy w postaci olejów, filtrów, tarcz i klocków oraz zakup zaworu sterowania turbiny, uszczelkę pod maskę. Podczas serwisu wyszło że mam do roboty jeszcze chłodnicę klimatyzacji.

Łącznie kosztowało mnie to jakieś 10% ceny zakupu czyli to co przewidywałem.

Odgruzowalem auto pod względem lakieru, wnętrza chociaż nie było tego dużo.

Jeśli ktoś myśli o zakupie to zdecydowanie polecam.

#chwalesie #motoryzacja #renault #pokazauto
Pobierz patataj_konik - Obiecałem małe #opdelivered po pół roku od zakupu auta. Głównie chodz...
źródło: comment_1631013447eGYYRLtGIl83FVvTrZtYPB.jpg
  • 13
@zolcix: na europejskim rynku znajdziesz 2.0 benzyna 140 koni, w Rosji często spotykane jest 2.5 benzyna, w krajach Ameryki Południowej nawet 3.5 benzyna z Nissana. Ten sam silnik co w Nissan Maxima.

Byłem zainteresowany tym silnikiem 3.5 jednak w środku to auto wygląda już jak laguna 3. Brakuje mu wtedy wyjątkowości jak teraz. Dodatkowo ten silnik charakteryzuje się niskim momentem obrotowym w stosunku do dostępnych diesli.

Jak bym mógł to bym
@zolcix: a no i nadmienie, że prawidłowo na czas eksploatowany diesel 2.0 dCi to jest raczej do 500k nieśmiertelny. Nie trzeba robić remontu. Wiadomo cały osprzęt jest drogi ale jak to ma być auto dla siebie i ktoś nie szuka często zmiany to jest ok.