Wpis z mikrobloga

Kolejne #rozdajo dla #programista15k ( ͡ ͜ʖ ͡)

A to z okazji, że dziś wypuściłem IntelliJ Platform Plugin Template 1.0http://jb.gg/ijppt

Repozytorium GitHub, które zapewnia szablon ułatwiający tworzenie wtyczek dla środowisk IDE opartych na IntelliJ IDE (czyli IDE od JetBrainsów).

Jako, że dostałem z #pracbaza trochę tzw. swagów na konferencje, które de facto poodwoływano - rozdam kilka tutaj. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Do wylosowania po dwie sztuki każdej nalepki i przypinki.
Dla pięciu osób. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Czas do jutra do 21.

A zielonkom zamiast plusowania, polecam nasz kurs tworzenia pluginów do IDE opartych o IntelliJ. xD

Wysyłam listem, więc po wylosowaniu proszę o PW z nazwiskiem i adresem.

chrzano - Kolejne #rozdajo dla #programista15k (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

A to z okazji, że dziś...

źródło: comment_1631032280bZVzCUCFoKxfHk6JUvOmxz.jpg

Pobierz
  • 4
Właśnie jestem w trakcie nauki na hyperskill Javy a docelowo kotlin i android, chętnie przygarnę jakąś naklejkę. Losować będzie Pani Magda czy random ( ͡º ͜ʖ͡º)
No i poszło:

"krispello, duderkula997, draki92, Arogancky, cerambyx, janowski85, aloucie, Potezny_Odyniec, Jaww, ErrorCodee, White_Magpie, IngaA, CinExPL, cziken1988, wetorek2, kenshin985, jaj0, 1z100, gretl, Makalakafa, Swierzak69v2, muda, mikrofil, waveq, krzy_glob, One_day_full, Jednorybek, tryboluminescencja, RaVo, Slacky, x-SANTA-x, almex, qwlghm, KontoZebyBlokowacSlabeTagi, Narrorek, Brzozaa, novak00, Owlosiony_robot, shekerama, Mekarian, Siik, orkenzord, KazdyLoginZajety, BojackHorseman, Rynia, kuba6534, eldo16, WcurwionyKotek, Lewy_, DumnyEuropek, kakarov"
.split(", ")
.shuffled()
.take(5)

=> [krispello, RaVo, DumnyEuropek, wetorek2, tryboluminescencja]
Zatem: @krispello, @RaVo, @DumnyEuropek, @