Wpis z mikrobloga

Kilka słów o #sluzbazdrowia w #niemcy Jakis czas temu bylem na wizycie kontrolnej u dentysty. Piaskowanie, czyszczenie, zdjecie 3D i takie tam #!$%@? za darmo na kasę chorych. Pan doktor dopatrzył się jakiegoś cienia w mojej szczece i wysłał na konsultację do chirurga. Za kilka dni podczas wizyty kolejne zdjecie 3D za darmo i konsultacja, ze on tu nie widzi nic niepokojacego i pyta czy mnie cos boli i dlaczego moj dentysta wyslal mnie do niego? Mnie pan pytasz? odpowiedzialem. Auf alle fälle dam panu skierowanie na radiologie. XkurłaD Moze i szkoły nie mam, ale chlopski rozum dziala bez zarzutu, kurła jak mje tak bedo rentgenowac to w koncu zaświecę Xd Ale nic. Mieszkam na wsi, ale pracuję w pobliskim mieście więc postanowiłem prosto po pracy udać się do oddalonej o 2km kliniki umowic się na termin osobiście.
Wchodzę, daje skierowanie i pytam o termin. Pani w recepcji się mnie pyta czy mam teraz czas. Kurła no przystojny kiedys bylem zanim mje sie troche teraz przytylo łod tego niymieckiego dobrobytu, ale moze lubi misiaczkow? Oczywiście odpowiadam i od razu dodaję
- a pani już też konczy pracę?
Nie, mamy czynne do 18tej a pan ja ma czas to proszę włazić do rury
XD
Kurła na tomografie komputerową mnie wysłał szatan jeden xD
Czas oczekiwania na termin 0dni
Calkowity czas badania od wejscia do rejestracji 5min
Koszt 0€ na kasę chorych

Deutschalnd über alles!

A jak to wyglada u Was w #polska ?
  • 94
@fajnypierozek: dobre dobre, fajnypierozek jak zwykle funduje wspanialy funcontent xD
@Strahl: odpisujesz na bait. Standard pack pierozka:

- dostalem lambo z jobcenter / zrobili mi odsysanie tluszczu a jestem gesetzlich versichert
- nie mam wyksztalcenia
- jako robol 5k netto
- cos tam o synku i dziewczynie niemce
- Parmezan w Aldi po 0,99€, a Wy co tam Polacy dalej 10zl za cole
@zaloz_konto23: byc moze, z drugiej strony jestem w stanie uwierzyc w niekompetencje i tendencje Niemcow do kierowania wszystkiego na badania obrazowe, polowa problemow w mojej pracy to uzeranie sie i szantaze ze strony klinicystow ze potencjalnie zabijam pacjenta odmawiajac wykonania bezsensownego badania z wykorzystaniem promieniowania jonizujacego. Zabijam ich tak potencjalnie kilkoro dziennie, od prawie czterech lat jeszcze prokurator nie zapukal, wiec chyba wszyscy przezyli. ( ͡º ͜ʖ͡º
@Strahl: odpisujesz na bait. Standard pack pierozka


@zaloz_konto23: Nie baituję w poważnych sprawach . Z twojej listy tylko lambo nie pasuje bo nigdy o czyms takim nie pisałem i o parmezanie tez nie. Cala reszta to prawda. Piszę, ze bez szkoly bo wg. niektórych srednie techniczne to nie wyksztalcenie ;)

Zapomnialem dodać, ze pana @strahl szanuje jak malo kogo na tym portalu.
czy mógłbyś fachowym okiem pomóc


@DunningKruger: za szybko schodzi ci opalenizna, jeszcze do niedawna oglądałem slicznie opalonego chłopca. Mozliwe, ze masz niedobór jakichś mikroelementow. Zainwestuj w suplementy diety na skórę, wlosy i paznokcie