Wpis z mikrobloga

Zrobiłem ledwo 3 km na #xiaomi #mi essential scooter, ale już chcę szybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak wgram firmware CFW MIPATINETE365 V3 z tej strony - mp365.es/hacktool/en/essential/ przy pomocy DownG to nic się nie zepsuje? Ktoś to robił? Bo nie wiem czy warto ryzykować, czy coś przestanie działać, zepsuje się, zapali, wybuchnie?
#hulajnogaelektryczna
  • 6
@FLAC: @HaPPe: Nie wiedziałem czy w ogóle przypasuje mi jazda na czymś takim, a nie chciałem od razu wywalać ponad 2 tysięcy, dlatego dałem tysiaka na promce, i nawet mi odpowiada, ale mimo wszystko ponad 2000 pln to za dużo jak za taki sprzęt.
@B0SAK: essential to dobry model żeby wyjść z bloku, przejechać kółko wokół niego i wracać z powrotem. Jak nie czujesz tego drygu do sprzętu to faktycznie szkoda żebyś kupował coś mocniejszego.
@FLAC: Szczerze mówiąc tyle mi wystarczy, do pracy mam lekko ponad 2 km, i żeby w końcu przestać męczyć samochód na tak krótkim dystansie, nawet przy moich 100 kg wagi, zasięgu tej hulajnodze nie zabraknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale i tak chciałbym lecieć na niej szybciej, tylko boje się, że wrzucając ten modyfikowany firmware coś uwalę i ją ucegle