Wpis z mikrobloga

Rozumiem, że jesteś sieciowcem.


@bylem_zielonko: Stwierdzasz tak na podstawie, że użyłem takich trudnych fraz jak port albo tcp? Oczywiście, że nie jestem sieciowcem. Nie znam się nawet na sieciach w takim stopniu jakbym chciał się znać.

Nie czaję też dlaczego łapiecie taki ból dupy, na zwrócenie uwagi, że programiści aplikacji webowych w dużym stopniu mają ogromne braki z zakresu podstawowej wiedzy. Tak jakby ciebie bezpośrednio to dotyczyło. Przeczytaj moje komentarze wyżej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ilem: czyli jesteś zbędny w 99% organizacji niezajmujących się programowaniem ¯\_(ツ)_/¯ na #!$%@? mi twoje umiejętności w programowaniu jak ja potrzebuję żeby ktoś mi rozwiązał problem, z którym sam nie mogę sobie poradzić a musi on zostać rozwiązany żebym mógł dalej pracować.
  • Odpowiedz
czyli jesteś zbędny w 99% organizacji niezajmujących się programowaniem ¯_(ツ)_/¯ na #!$%@? mi twoje umiejętności w programowaniu jak ja potrzebuję żeby ktoś mi rozwiązał problem, z którym sam nie mogę sobie poradzić a musi on zostać rozwiązany żebym mógł dalej pracować.


@MichelDeProteina: Ziom, może on pracuje w IT a nie urzędzie miejskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kryspin013: jestes takim typowym przykladem bol dupiacego programisty xD
Uwazaszz ten zawod, za cos niezwyklego a to po prostu nastepny zawod, ktory przynosi hajs.
Wiekszosc osob, nie umie tych rzeczy, bo nikt im nie kaze i maja #!$%@?.
Wola przesiedziec 8h i miec zycie towarzyskie a nie ciagle sie uczyc. Elo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szarytusz: może nie tyle nie umiał co się pieprznął jeden z drugim edytując z palca a potem z pretensjami że infrastruktura rzuca błędy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Oj zdziwył byś się niestety. Czasy gdzie programisci generalnie znali się na komputerach się powoli kończą. Jest pełno losowych osób. Mam taki zespół któremu posiadam - przedział wieku od 19 do 45 lat. Sami programisci żeby nie było. No i ci 40+ np to czasem chcą pomocy to fakt ale z jakimiś rzeczami któych sami no nie zrobia i już ( albo im się zwyczajnie nie chce bo w sumie
  • Odpowiedz
@10minuteman: tez to zauwazylem. Po prostu Ci ludzie ponizej okolo 25 rzadko kiedy musieli walczyc z oprogramowaniem, sterownikami itd. Wspolczesne systemy operacyjne to bajka i wszystko dziala w 90%, a popularniejsze sa urzadzenia mobilne gdzie w 98% wszystko po prostu smiga.
  • Odpowiedz