Wpis z mikrobloga

@Aboin: Niska cena, dobra dostępność (może nie teraz), dobra jakość wykonania, zdejmowana siatka do oparcia, 10 lat gwarancji, dobre opinie na necie, możliwość przetestowania w sklepie, jakieś tam regulacje oparcia, automatyczna blokada kół itp.

Kiedyś jak się kupowało fotele z jakiś lokalnych firm, to było to gówno z Chin, pianka cienka jak papierowy ręcznik, skrzypi wszystko co może, regulacja wysokości psuła się po gwarancji, podłokietniki uginały się od naporu łokci, urywały
@Vaas: Nie słuchaj hejterów. Na świecie żyje już prawie 8 miliardów ludzi a tym się wydaje że ich opinia jest ważna.
Złóż, potestuj. Najwyżej oddasz.
Mnie ten fotel pasuje. Chciałem kupić drugi do drugiego biurka to lipa. Muszę siedzieć na "ergonomicznym" gównie od którego mnie #!$%@? w krzyżu.

EDIT. Ooooo kurna, to stary post. #!$%@? wykop :D I jak? Zatrzymałeś czy oddałeś?
@xxx12321_new Oczywiście, że zatrzymałem. Fotel naprawdę w porządku. Myślę, że do 500 zł nie znajdzie się tak dobrze wykonanego fotela. Wydaje się mega wytrzymały i dla mnie jest wygodny.