Wpis z mikrobloga

@BlackFoo O tak. Ostatnio nawet usłyszałem, że jestem już zbyt szczupły (przy wadze 91 kg), oczywiście mówią tak wyłącznie osoby ze sporym sadełkiem. Co jeszcze lepsze ostatnio usłyszałem, że moi dawni znajomi (dawni, bo po zrzuceniu przeze mnie 30kg jakoś niespecjalnie się odzywają do mnie) drwią ze mnie, że mi odpaliło od zdrowego typu życia, ale niewiele wytrzymam i będzie efekt jojo. Obaj +120 kg.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 76
@BlackFoo: tak, to jest standard i słyszałem to ciągle. Bierze się tu stąd, że ludziom chyba jest przed Tobą głupio, że Ty wziąłeś się, a siebie i chudniesz, a oni nie. Możliwe też, że to jakiś głupi pomysł na to, żeby Cię pochwalić, że wyglądasz już świetnie i po co się dalej starać jak już jest ok. W każdym razie #!$%@?ło niemożebnie.
@BlackFoo: Ej ale ja mam znajomego który schudnął ze sporej nadwagi i faktem jest, że naprawdę bardziej podobał mi się wcześniej. Z tą różnicą, że nie rzucałam mu nigdy tekstami, że już wystarczy, czy że wygląda gorzej, raczej cieszyłam się, że on lepiej się czuje i bardziej sobie podoba. Z tym, że mi się od zawsze podobali misiowi mężczyźni ¯\_(ツ)_/¯ jednak nie mam potrzeby mówić nikomu jak powinien wyglądać żeby mi
@BlackFoo tak to działa, po chudnięciu człowiek robi się jakiś taki cherlawy. Widać to zwłaszcza na wysuszonej twarzy, często też wypadają włosy. Dlatego ważne żeby po okresie chudnięcia przejść prawidłowo najtrudniejszy etap czyli stabilizacja wagi. Gdy po redukcji zaczniesz bilansować dietę pod względem kaloryczności i składników odżywczych, zwłaszcza białka to twój wygląd znacząco się poprawi.