Wpis z mikrobloga

  • 377
W nawiązaniu do poprzedniego wpisu , #samolociara właśnie będzie lecieć do #miami! ( ʖ̯)

W podziękowaniu za wiadomości, plusiki i komentarze w poprzednim wpisie, chciałabym Wam Mireczki się skromnie odwdzięczyć - kto zaplusuje ten wpis, temu wyśle pocztówkę z Miami #usa (ʘʘ)

A teraz trzymajcie za mnie kciuki, by wszystko się udało! Pierwszy egz mam już we wtorek (òóˇ)

tl;dr o #samolociara - studentka BSc Aviation Management (zarządzanie w lotnictwie) na Coventry University w #uk #anglia oraz pracownik brytyjskiej linii lotniczej w dziale Operations Control Centre. Opisuję, co na studiach i w pracy słychać, czasem wrzucę też jakąś ciekawostkę lotniczą. Aktualnie szkolę się na amerykańską licencję dyspozytora lotniczego.

#podroze #nauka #szkolenia #rozdajo
Pobierz Ag90 - W nawiązaniu do poprzedniego wpisu , #samolociara właśnie będzie lecieć do #mi...
źródło: comment_16313577011NOtNBFyWpr4PtEkzzDazv.jpg
  • 38
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ag90: a patrzyłaś ile obserwujących ma twój tag? Tyle, że cię do gorących wyniesiemy i wtedy będziesz miała problem z wysłaniem takiej ilości pocztówek :D
SPROSTOWANIE: Mea culpa, wpis dodany w pośpiechu, przez co nie napisałam tego, co miałam na myśli:

WŚRÓD PLUSUJĄCYCH JEDNA OSOBA DOSTANIE ODE MNIE POCZTÓWKĘ Z MIAMI

Przepraszam za wprowadzenie w błąd, ale rzeczywiście bym się nie wyrobiła z pocztówkami dla każdego plusującego ( _)