Wpis z mikrobloga

  • 377
W nawiązaniu do poprzedniego wpisu , #samolociara właśnie będzie lecieć do #miami! ( ʖ̯)

W podziękowaniu za wiadomości, plusiki i komentarze w poprzednim wpisie, chciałabym Wam Mireczki się skromnie odwdzięczyć - kto zaplusuje ten wpis, temu wyśle pocztówkę z Miami #usa (ʘʘ)

A teraz trzymajcie za mnie kciuki, by wszystko się udało! Pierwszy egz mam już we wtorek (òóˇ)

tl;dr o #samolociara - studentka BSc Aviation Management (zarządzanie w lotnictwie) na Coventry University w #uk #anglia oraz pracownik brytyjskiej linii lotniczej w dziale Operations Control Centre. Opisuję, co na studiach i w pracy słychać, czasem wrzucę też jakąś ciekawostkę lotniczą. Aktualnie szkolę się na amerykańską licencję dyspozytora lotniczego.

#podroze #nauka #szkolenia #rozdajo
Ag90 - W nawiązaniu do poprzedniego wpisu , #samolociara właśnie będzie lecieć do #mi...

źródło: comment_16313577011NOtNBFyWpr4PtEkzzDazv.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@Ag90: Kurde szacun. Zawsze zazdroszczę takim ludziom jak Ty, ale to nie taka zazdrość nosaczowa tylko zazdroszczę wiedzy, inteligencji i oczywiście odwagi.
Powodzenia ()
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pawell_17 nie ma czego każdy może to robić xD


@Marvel7 Potrzeba przede wszystkim kasy (kurs sam w sobie jest drogi, że nie wspomnę o całej reszcie kosztów), motywacji i determinacji.
Materiał do opanowania sam w sobie nie jest trudny, ale ilość informacji do przyswojenia w krótkim czasie (+ pogodzenie tego z pracą i innymi obowiązkami) jest sporym wyzwaniem. Nie ukrywam, że nie raz sleczalam do 2-3 w nocy, by zmieścić się w
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@peoplearestrange
@quinty

Tak, CU otworzyło swoją filię we Wrocławiu i jest również możliwość studiowania tam mojego kierunku - ale szczerze mówiąc, w życiu bym nie wydała tyle kasy w złotówkach za studia w PL (wysokość czesnego w funtach wystarczająco boli moją kieszeń)
  • Odpowiedz