Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej,
Cierpię na #erytrofobia . Chciałbym was prosić o pomoc, kiedyś znalazłem jakiś wpis na wykopie gdzie OP pisał o tym, że jego erytrofobia była spowodowana jakimiś problemami z pniami t1 czy jakoś tak. mogłem wszystko pomieszać więc przepraszam. Jeśli ktoś znajdzie ten post byłbym bardzo wdzięczny, albo porostu jest lekarzem i zna się na tym i zrozumiał o co może chodzić w tym poście którego szukam. Jeśli ktoś mi pomoże, jestem skłonny opłacić tej osobie pizze z pysznepl tak do 40zł, jestem naprawdę zdesperowany, tak choroba nie pozawala mi żyć normalnie, Lecze się już ale jednak bez sukcesów. Więc jeśli ta choroba wynika z problemów z jakimiś pniami to może mi to pomoże.
#rozdajo #psychiatra #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613dd1f25fb896000a005400
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
wiecie może do jakiego lekarza mam się udać w sprawie ten pnia nerwowego?


@AnonimoweMirkoWyznania: Najpierw lekarz 1 kontaktu jak nie zbagatelizuje sprawy da pewnie skierowanie do endokrynologa a jak ten nic nie znajdzie to do dobrego dermatolog. Nie pytaj na forum tylko idź do lekarza a ten rozwieje wszelkie wątpliwości, bo na forum możemy gdybać czy coś ci jest czy po prostu taki twój urok.