Wpis z mikrobloga

Kiedyś myślałem, że tatuaże nic nie dają, ale teraz myślę, że jeśli ktoś nie jest dynamiczniakiem tylko właśnie takim zwykłym mirkiem to jak zredukuje tkankę tłuszczową do minimum i się wydziara to ludzie zaczną go odbierać bardziej jako kogoś dynamicznego i tak jak kiedyś dawno dawno temu tatuaże raczej odstraszały to teraz wydaje mi się, że ludzie łatwiej zainteresują się i nawiążą kontakt z wydziaranym ziomkiem, aniżeli typowym mirkiem programistą zamulaczem bo od razu budzi to skojarzenia w stylu że gość musi być otwarty, wyluzowany itd.

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #looksmaxing #tatuaze
c.....w - Kiedyś myślałem, że tatuaże nic nie dają, ale teraz myślę, że jeśli ktoś ni...

źródło: comment_1631556204ZQNATDHcLKcMyQibdGlJ1g.jpg

Pobierz
  • 13
@drylu09: Powiedziałem ,,zwykły mirek'' czyli obszar 5-6 jeśli chodzi o wygląd, a nie przemcel 2/10 tutaj wiadomo, że nic to nie da. xD W takim przedziale 5-6 właśnie takie detale jak siłownia, tatuaże, fryz mają znaczenie i właściwie tylko w tym przedziale bo jak jesteś poniżej 5 z wyglądu to it's over, a jak 8> to też nie ma to znaczenia bo ładnemu we wszystkim będzie ładnie. ( ͡° ͜
@chlopak_z_blokow: Jedną z najważniejszych cech biznesu jest atencja. Dlatego raperzy dziarają sobie mordy, noszą kolorowe włosy i ubrania (Tekashi 69, Lil Pump). Ich wartość rynkowa zwiększa się wraz z ilością poświęcanej im uwagi. Po to też celebrytki fotografowane na ściance zakładają mocno wycięte lub przezroczyste sukienki w których im widać bieliznę.
B.....r - @chlopakzblokow: Jedną z najważniejszych cech biznesu jest atencja. Dlatego...

źródło: comment_1631566815Dk0TendQVOyOOGBKT8ZVHW.jpg

Pobierz