Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki jaki internet mobilny na mieszkanie najlepszy? Potrzebuję internetu, ale nie wiem czy nie będę zmieniać mieszkania niedługo (nie wiem czy za 2 miesiące, czy za 8 ale właściciel kamienicy się zmienia, więc pewnie czynsz skoczy ostro. A przy obecnych posunięciach rządu, aż się boję tego dobrobytu, który idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie potrzebuję jakoś strasznie dużo transferu, ale netflixa się czasem obejrzy, albo pobierze coś ze steama.

#krakow #internet #internetmobilny
  • 11
@BDLK_IMPRTR: W Orange i niektórych innych stacjonarnych dostawców, np. w stacjonarnym Play (na kablach Vectry), masz możliwość wzięcia internetu z umową na czas nieokreślony, możliwą do zerwania w każdym miesiącu. Masz dostępność Vectry pod Twoim adresem?
@BDLK_IMPRTR: w tmobile masz nielimitowany mobilny za 69 i drożej w zależności od prędkości, przypisany jest do adresu(anteny) ale można to zmienić w punkcie obsługi jeżeli sie zmieni zamieszkanie (oczywiście nie gwarantują zasięgu)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wigr: niestety Kazimierz, ciężko tutaj z czymkolwiek, a stacjonarnego właśnie z tego powodu nie chcę, że tutaj tylko Orange w zasadzie ma kable rozsądnie porozkładane
@Oskins: no niestety to może być problematyczne