Wpis z mikrobloga

@chlopak_z_blokow: Tu nie chodzi o używanie usług medycyny estetyczniej przez mężczyzn a o zmianę mentalną. Obecna sytuacja wygląda jak wygląda przez szkodliwe zachowania społeczne całej masy mężczyzn nieświadomych jaką szkodę robią sobie i społeczeństwu. Jakby traktowali kobiety na równi i szanowali siebie to problemu by nie było. Ważne, żeby simpów i kukoldów uświadamiać o ich ułomności i pokazywać drogę prowadzącą do wyjścia ze spirali #!$%@?.
@DoktorNauk: Moim zdaniem sam dostęp do technologii ma tutaj największe znaczenie. Kiedyś słyszałem analogie o wypożyczalniach filmów/płyt video gdzie szło się wypożyczyć film do obejrzenia na dvd, ale od kiedy powstały i spopularyzowały się serwisy streamingowe jak Netflix to wypożyczalnie kaset umarły śmiercią naturalną bo kto chciałby przemierzać drogę do wypożyczalni jak może od tak sobie obejrzeć coś na netflixie i z tego nie ma już odwrotu. Tak samo jest z
@chlopak_z_blokow: Wystarczy, że spermiarze i simpy, którym dawanie atencji laskom nic nie daje, uświadomi się że ich działanie jest bezcelowe i się ośmieszają. Simpy myślą, że jak wystarczająco długo będą usłużni lasce to będą coś z tego mieli. Trzeba uświadamiać i ośmieszać szkodliwe rozumowanie. Atrakcyjni kolesie i tak będą wybierali laski jakie im się podobają ale jak laski 5/10 zobaczą, że muszą się postarać o relacje to sytuacja się zmieni. Do
@chlopak_z_blokow:

To jeden z najlepszych kanałów blackpillowych w internecie a sam filmik jest genialny, szczególnie z tą murzynka który pokazuje mindset dzisiejszych kobiet.
Podwyższają swoją atrakcyjność przez to że skończyły studia i są "ciekawymi osobami" jednak nie stosują tych kategorii oceniania w stosunku do mężczyzn.
Powtarzam to jeszcze raz że Blackpill jest dzisiaj najskuteczniejszym narzędziem do walki z fatalnymi skutkami feminizmu oraz wszelkimi patologiami na rynku matrymonialnym.
Blackpill to oświecenie to
@EastWestEast: Gdyby nie makijaż na całej mordzie i ten zabieg z brwiami to chłop wyglądałby bardzo dobrze. Kiedy piszę o medycynie estetycznej to nie chodzi mi o nastrzykiwania botoxem/kwasami tylko o operacje szczeny/przeszczep włosów/korekcje odstających uszu/likwidacje worów pod oczami itd. a nie botox i regulacje brwi u faceta bo to wiadomo, że skończy się tragicznie. W tym wszystkim chodzi o to, aby zachować naturalny efekt, a ty podałeś przykłady ludzi którzy
@Laukaer: Ogółem to chrześcijaństwo pomimo wielu swoich wad poprawiło życie statystycznego mężczyzny w Europie, wprowadzając monogamię. W pogańskich czasach najwyżej postawieni mężczyźni posiadali wiele żon oraz nałożnic przez co mało co zostawało dla zwykłych szaraczków, stąd też wiele najazdów plemienia na inne plemię albo na obce ziemie, a potem ci co najechali również zostali najechani przez kogoś innego i tak się kółeczko #!$%@? toczyło. Nawet słuchałem ostatnio jak jechałem pociągiem takiego
A to nie jest tak, że resentyment imigrantów wobec europejskiej kultury jest wtórny wobec ich sytuacji ekonomicznej? Zdaje mi się, że ci, którzy dobrze sobie radzą nie mają takich postaw, są mniej podatni na radykalizację.

@Laukaer: Ciekawe co by było gdyby chrześcijaństwo nigdy nie zdominowało Europy albo co by było gdyby Bizantyjczycy przegrali podczas oblężenia w roku 718 przez co islam rozlałby się na Europę wschodnią, gdzie to nie było jakichś
@Laukaer: Ogólnie to chrześcijaństwo jest najbardziej "soft" z 3 religii Abrahamowych. Trochę szkoda że akurat chrześcijaństwo się tutaj utrwaliło. Może gdyby jakaś monoteistyczna religia, która utworzyłaby się w Europie np. wyewoluowała z jakiegoś politeizmu, tak jak islam, ale oparta bardziej na pogańskich "wartościach" byłaby dla Europy lepsza. Ale to już pozostaje do gdybania.

Może bylibyśmy bogatsi

Zapewne, Europa pod wpływami arabskiej kultury, a zwłaszcza tej wczesnej, która to była to poddana
Pobierz
źródło: comment_1631742933YeEhWGEoTw9iCOXzyHKcQP.jpg
Widać, że w państwach afrykańskich jest nadal popularna


@Laukaer: Ale tylko część "czarnej Afryki" która jest muzułmańska i tam chyba wódz wioski to umie mieć po 4 żony, więc to dość dużo. Ciekawe np. w państwach Maghrebu gdzie mieszkają muzułmańscy Arabowie poligamia stanowi taki mały procent. Chyba w Tunezji poligamia też jest zakazana. Zresztą to czarni, co można się po nich spodziewać.

Wolałbym mieć dane sprzed 100 lat, albo i więcej.