Wpis z mikrobloga

Postanowiłem zrobić eksperyment- Założyłem konto na Lotto, wpłaciłem 100 złotych i ustawiłem subskrypcję wysłania jednego kuponu z tymi samymi liczbami na każde losowanie. Pojedynczy kupon z plusem kosztuje 4 złote, więc wystarczy na minimum 25 losowań, czyli trochę ponad 8 tygodni (losowania w każdy wtorek, czwartek i sobotę).

Czy byłoby zainteresowanie na cotygodniowe (dajmy na to w niedzielę) podsumowanie zysków i strat z ostatnich trzech oraz wszystkich losowań? Chciałbym uwzględnić takie statystyki jak aktualne saldo, średnia ilość trafionych liczb, łączna ilość trafionych liczb, ilość wygranych z plusa. Jeżeli macie jeszcze jakieś pomysł na statystykę, to możecie podrzucić.

Dajcie znać co o tym sądzicie, poza tym, że najprawdopodobniej jestem stówę do tyłu zanim w ogóle zacząłem ( ͡º ͜ʖ͡º). Jeżeli będzie zainteresowanie, to zapraszam do obserwacji tagu #cotygodniowelotto

#lotto #hazard #glupiewykopowezabawy
OdmieniecGerwant - Postanowiłem zrobić eksperyment- Założyłem konto na Lotto, wpłacił...

źródło: comment_1631601813FZ1VhYfwyoXMU3Qx9jliCC.jpg

Pobierz
  • 135
Jak prowadzisz sklepik osiedlowy i nie wystawisz paragonu za pomidory to kara w US. Budowlaniec przy ukladaniu glazury za 20tys nie ma takich problemow
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@turok2016: @glutlamy: @Wykopaliskasz: @tomszczyk: jedyna ciekawostka z tych jego danych to, że niby kiedyś (zanim wprowadzili system komputerowy) było dużo więcej małych wygranych typu piątki, oraz główne nagrody były prawie co tydzień. A teraz ciągle są kumulacje, bo wiadomo im większa kwota tym więcej ludzi kupuje kupony. Nie wiem czy to prawda, ale wujek węszy spisek (mimo to ciągle gra).

Żeby było śmieszniej to córka wujka zawsze mu
@iAmTS co najlepsze- w regulaminie mają zapis, że muszą przeznaczyć minimalnie 51% kasy z wpłat za kupony na kumulację, więc tak czy inaczej są w opór zarobieni, ale nadal to jest spisek i fundują hemitreljsy Gejstowi xD

Do reszty komentarzy odniosę się w niedzielę przy pierwszym wpisie z podsumowaniem 3 losowań, bo gdy odpowiadam na dane pytanie, to i tak gubi się w gąszczu komentarzy i inni znowu pytają o to samo