Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki jak przestać chlać? Czy w ogóle się opłaca przestać chlać? Lubię pić w samotności do odcinki bo tylko to sprawia mi radość. Mam prawie 30 więc kaca przechodzę strasznie ale normalnie ogarniam rzeczywistość pracuje itp, nie robię jazd po prostu zamykam się w samotności i sobie pije do kompa. Nie ma weekendu żebym nie pił a często też w tygodniu piję (nawet kilka dni pod rząd). Bez alko jestem obojętny i apatyczny. Brak znajomych, brak dziewczyny i poczucie straconej młodości, która już nie wróci. Dopiero po alko "przybywa mi sił". Odpalam sobie swoich youtuberów i przychodzą mi myśli, że też tak mogę jak oni. Też mogę podróżować, robić wielkie rzeczy. To samo uczucie jak masz z 18 lat i wiesz, że możesz wszystko i masz jeszcze czas. Potem nadchodzi trzeźwy dzień i nie mam na nic siły. Ulubione jedzenie nie cieszy, filmy i seriale też. Nie chce mi się nic. Na % mogę planować, myśleć o przyszłości i swoim rozwoju a na trzeźwo nic nie zrobię bo nie mam siły.

#alkohol #alkoholizm #przegryw #samotnosc #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613f57a65fb896000a005686
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki jak przestać chlać? Czy w ogó...

źródło: comment_1631614377aZagz9wZNjaEkuYRmxYJhq.jpg

Pobierz
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania alkohol to straszna trucizna. Przerzuć się na stymulanty - amfetamina, kokaina, MDMA, itp.. Odzyskasz radość z życia - ba! Powiem więcej. Pierwszy raz poczujesz że naprawdę żyjesz. Zniszczysz sobie życie z czasem, ale skoro i tak już je zniszczyłeś alkoholem to chociaż zasmakuj czegoś fajnego ()
@AnonimoweMirkoWyznania kiedyś piwko lub 2-3 dziennie, teraz jak w weekend walne cos na mieście od czasu do czasu. Alko nic nie daje i możesz się tylko stoczyć, nie mówiąc już o różnych chorobach i pogorszeniu jakości snu. Jak masz jakieś stany depresyjne to przynajmniej zmień na zielone - mniej szkodliwe, a na pewno lepiej się poczujesz i lepiej wyśpisz. Spróbuj tez ashwagandhe i zacznij się ruszać, jakis sport uprawiać czy cos.
@AnonimoweMirkoWyznania: I co ci po tym, że po alkoholu sobie żyjesz w świecie marzeń? Masz depresję i nic ci nie sprawia radości bo tak właśnie działa alkoholizm. Jak czujesz, że masz problem to udaj się na AA, jak jeszcze czujesz, że nie twój czas to na pocieszenie ci dodam, że nałóg będzie się tylko pogłębiał, problemy zdrowotne #!$%@?ą w kosmos na równi z tym społecznymi. Wiem co mówię, bo przechodziłem to