Wpis z mikrobloga

Już od czasów photoblogów i tym podobnych czułem, że z femoidami coś jest nie tak... dlaczego gdy większość chłopów udzielała się na różnych forach tematycznych odnośnie swoich zainteresowań, tworzyli śmieszne memy obrazki, konkurowali wzajemnie w grach online czy MMO, to główną aktywnością młodych dziewczyn w sieci było już wtedy przede wszystkim wrzucanie dziesiątek zdjęć siebie, swoich łbów na przeróżnych photoblogach czy innych podobnych stronach?
Gdy młode chłopaki dzielili się swoją pasją na temat komputerów, grafiki, sportu itp tworząc podwaliny dzisiejszego youtuba (smutnie on się teraz prezentuje, ale cóż... komercha), nagrywali vlogi ze swojego życia - po prostu robili coś więcej niż wpatrzona w siebie atencjuszka - to w tym czasie typowa laska chwaliła się swoimi (...) ustami? Pamiętacie głupią modę na dziubki i jak zasrany był wtedy cały internet tym gównem xD

Większości chłopa już wtedy powinna była zapalić się czerwona lampka w głowie, że coś tu jest nie tak. Można było już wtedy czarno na białym zauważyć domyślny tryb działania typowego femoida - jezdem, bo pragnę atencji.
Jeśli chodzi o mnie, to nigdy nie napisałem żadnego słodzącego komentarza pod zdjęciem jakiejkolwiek laski, między innymi dlatego dziwi mnie jaki proces myślowy zachodzi w głowie typowego kukoldzika prawiącego komplementy lasce z fotki czy innego tego typu portalu..
Jestem ciekaw jak wyglądałby dzisiejszy tzw. rynek matrymonialny gdyby chłopy w porę zdały sobie sprawę z tego jak rzeczywistość wygląda i że dawanie im darmowej atencji nie prowadzi do niczego dobrego. Jeśli nie wyraża tobą zainteresowania, to żaden ładny komentarzyk internetowy tego nie zmieni, a ostatecznie sprowadzi na część ludzkości nieszczęście, odsetek ludzi poszkodowanych oczywiście z czasem będzie wzrastał - eg0 p0lki rośnie przecież w nieskończoność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To oczywiście nie był jedyny czynnik, ale takim sposobem powoli powstawały atencyjne roszczeniowe p0lki.
Gówno musiało najwidoczniej dostatecznie śmierdzieć, dopóki ktokolwiek zwrócił na nie uwagę i tak możemy być dzisiaj świadkami fali incelstwa i przegraństwa wszelakiego.
#przegryw #p0lka #stulejacontent #blackpill #photoblog #inzdagram #znabczat
superTERKA - Już od czasów photoblogów i tym podobnych czułem, że z femoidami coś jes...

źródło: comment_1631621637lvmZDu3K7cyiFxXest84Gd.jpg

Pobierz
  • 10
Jeśli nie wyraża tobą zainteresowania, to żaden ładny komentarzyk internetowy tego nie zmieni, a ostatecznie sprowadzi na część ludzkości nieszczęście a odsetek poszkodowanych oczywiście będzie wzrastać


@superTERKA: możesz to rozwinąć? Jakie nieszczescie
Jak dla mnie strasznie słabo bo słyszę miłe komentarze od osób które doskonale wiedzą że ich miły komentarz nic nie zmieni, nawet nic nie musi i pewnie w większości nawet nie myślą by to coś "zmieniało", po prostu są
jaki proces myślowy zachodzi w głowie typowego kukoldzika prawiącego komplementy lasce z fotki czy innego tego typu portalu..


@superTERKA: Spermienie => ruchanie

po prostu są miłymi ludźmi i mówią miłe rzeczy. Też to robię. Co w tym złego?


@cyrkoburdel: klasyczna logika różowej, to jest ewidentnie jakiś syndrom 50/50. Wizja świata symetrycznego, czy to nie jest czasem YING-YANG? XD

To w tym złego, że psychologowie wskazują jasno, że czytanie "jestes piękna"
@cyrkoburdel: konkretnie chodziło mi tu o dawanie komentarzy odnośnie wyglądu (żeby było jasne, przykłady - ALE JESTEŚ PIĘKNA!! CUDOWNA!! ŚLICZNA itp). Nigdy nie czułem potrzeby komplementowania czyjegokolwiek wyglądu, tak już po prostu mam. Nieszczęściem jest nieproporcjonalnie wysokie poczucie własnej atrakcyjności przeciętnej kobiety, w porównaniu do przeciętnego mężczyzny.
Nie muszę wspominać o tym, kto głównie takie komplementy komu daje, bo to oczywistość jaka idzie za tym motywacja
@cyrkoburdel: taa, na pewno często zaczepiasz losowe baby na ulicy i je komplementujesz xD nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło, poza jakimiś starymi babciami w warzywniaku
Nieszczęściem jest na przykład to, że typowa p0lka sama będąc karlicą 150cm może sobie chcieć mieć wzrostaka wyższego o dwie głowy i nie budzi to jakichś skrajnych emocji wśród społeczeństwa, to samo dotyczy bab z innymi defektami urody, grube, z krzywą głową itp.
Dlaczego?
@superTERKA: lol, a czemu miałabym tak nie robić? XD ja roztaczam vibe takiej baby z warzywniaka albo ze spożywczego, jestem chętna na ploteczki i chętna na pogadanie
Za bycie miłym może nikt ci wybitnie nie zapłaci, ale pamiętam sama sytuację w moim życiu gdy czułam się naprawdę jak gówno wysrane z dupy i minął mnie ktoś na ulicy mówiąc coś milego. Lubię jak ludzie się cieszą, czują się docenieni i sama
To w tym złego, że psychologowie wskazują jasno, że czytanie "jestes piękna" od setek spermiarzy robi kisiel z mózgu i uzależnia od atencji, co zresztą doskonale naświetlił OP. Później na rynku tłuste p0lki uważają się za 7-my cud świata, a chłopy nawet nie mają z kim się związać bo 70% zamiast mieć jakiekolwiek hobby #!$%@? codziennie fotki swojego ryja przy lustrze w kiblu


@swiety_spokoj: nie chodzi ci o to że one
A wy płaczecie, bo macie jeszcze mniejsze szanse niż byście mieli.


@cyrkoburdel: co #!$%@? XD

a wszystko co mówicie o nich sprowadza się do tego żeby jakąś dorwać i mieć, jak jakiś przedmiot, obrzydliwie czyta się niektóre takie posty (ʘʘ)


większość bab to namiastka inteligencji + #!$%@?, ale to są naczynia połączone. Tak was stworzyła natura.

może po prostu żadne nie chcą się z wami wiązać i
@superTERKA: A co powiedzieć o facetach, którzy reprezentują podobny poziom? Wszystkie kobiety to atencjuszki bez zainteresowań, a każdy facet to ma milion zainteresowań i w atencje się nie bawi? Przecież ten tag jest najlepszym przykładem na to, że powalonych facetów nie brakuje. Siedzą takie debile na tagu, nic w życiu nie robią, wstawiają jakieś głupie memy o kobietach dla plusów i tyle. Widzisz jakieś podobieństwo. Wszyscy facecie grają na instrumentach, malują,