Wpis z mikrobloga

#automatyka #automatykairobotyka #praca #pracazdalna #szukampracy #programowanie #siemens #trojmiasto

Mirabelki i Mirki

Niestety sytuacja zmusza mnie do rozpoczęcia szukania nowej roboty. Jak zapewne widzicie po tagach - aktualnie jestem Senior Control Systems Enginerem. Prawie 6 lat doświadczenia w automotive, transporcie i aktualnie trochę w farmach wiatrowych. Siemens, Rockwell, Bachmann. Murarz, tynkarz, akrobata. Nie szukam pracy typowo delegacyjnej, max 20-30% delegacji w roku na co będę miał umowę, a nie ugadane na morde ( ͡° ͜ʖ ͡°) lecz bardziej preferowana praca na miejscu/zdalnie. TRÓJMIASTO/ZDALNIE !!! Klasyka automatyka - czytanie schematów, PLC, HMI, ogarnianie elektryki, pneumatyki, serwonapędy, sieci, ogarnianie wszystkich języków programowania w PLC, język angielski komunikatywny (wyspiarze i hindusi mi nie straszni), profesjonalny kontakt z klientami, umiejętności zarządzania zespołem i projektami (i w sumie w tym kierunku chciałbym się rozwijać). Nie boje się wyzwań :D Preferowany UOP, ale B2B też rozpatrzę. Na ten moment mam 9k brutto/msc, ale byłbym w stanie trochę zejść ze stawki.

Może akurat ktoś z Was pracuje w firmie, w której aktualnie poszukujecie takiego pracownika. Mile widziane polecenia - na pewno wstydu na "interview" nie przyniosę :P
  • 1