Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, Mirabelki,
wiecie może na jakich stronach najlepiej szukać jakichś praktyk/stażów w działach podatkowych bądź audytach? Napotykam się tylko na korpo pokroju Deloitte czy EY, ale obawiam się, że mnie tam raczej nie przyjmą ( ͡° ʖ̯ ͡°) Trochę ♯przegryw
#podatki #studbaza #praktyki #studia #pracbaza #praca #audyt #big4

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61437f27942c94000b1dcd31
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 9
RadosnyBydlak: @Corsini: A podobno na widlaku jeździłeś xDD

to kim w końcu jesteś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AnonimoweMirkoWyznania:
XD bo ktoś mi się przysrał że w korpo nigdy nie pracowałem i pewnie jestem robolem. Dla anonimów co coś do mnie próbują to mogę być i Sandrą z haerów.
KonserwatywnyProgramista:

a co umiesz?

@Corsini: co to za pytanie, asystent ma umieć używać googla, excela i nie nasrać na stół u klienta xD.

bo u mnie np (second-tier) jeszcze trwa nabór na asystentów/praktykantów do audytu.

W sumie cały rok trwa, jedni odchodą, drudzy przychodzą, w HR drzwi obrotowe służą za wiatrak. Btw. masz w planach dalej audyt czy po awansie na menago się zwijasz?

Startuj do RSM, BDO, Mazars, Roedl
@AnonimoweMirkoWyznania:

> a co umiesz?

@Corsini: co to za pytanie, asystent ma umieć używać googla, excela i nie nasrać na stół u klienta xD.

Nie no ja to mam większe wymagania, przynajmniej podstawy rachunkowości musi znać. Ja już nie korpo że jak raz nauczy się robić jedną procedurę to może ją klepać przez rok na setkach klientów. Po miesiącu-dwóch musi być w miarę samodzielny asystent - szczególnie przy pracy zdalnej