Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 115
@michnic: każdy głupi potrafi sobie kupić dobrą działająca drukarkę, ale tylko prawdziwy drukarz jest w stanie kupić gówno i wydać 3x taką kasę i poświęcić 3 miesiące by w ogóle zaczęła normalnie drukować ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@sorek: O to to. Nie chce zobaczyć pierwszego wydruku na wiosnę, tym bardziej, że mają się tym bawić również moje dzieci, które chcę wprowadzić w świat modelowania 3d.

Dla siebie to bym nie brał nawet MMU2, bo na co mi to...
  • Odpowiedz
@michnic: Weź mnie tu nie kuś, nie prowokuj do zakupu. Mam nieco zupgradeowanego Anycubic Megas (TMC2208, wentylatory noctua itp.), nawet to działa ok, ale zawsze jest trochę zabawy, a bo to trzeba znowu mesh leveling zrobić, a tu dźwignię extrudera skleić itd. W planie mam właśnie taki zestawik jak Twój, ale staram się jeszcze wykorzystać nieco dłużej to co mam :P
  • Odpowiedz
@TP89: może zacznę i dziś, zależy czy pogoda pozwoli wyjść na rower
@s3b4: majsterkowanie to drugie ja, mam nadzieję, że jednak będę się dobrze bawił a nie wkurzał
  • Odpowiedz
@michnic gratki,
@sorek ja kupiłem anet a8 za niecałe 500 PLN a władowałem już w nią jakieś 1k xD ale już stalowa rama, lepsze silniki, sterownik, bltouch, nowy extruder. w sumie to więcej mam nowych części niż starych.
  • Odpowiedz