Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego mężczyźni są tak zależni od kobiet? Czy w pracy, czy idąc ulicą czy nawet w tym głupim internecie wszystkim odwala na punkcie kobiet. Poza swoimi pieniędzmi są w stanie oddać także resztki godności. Jak miałem dziewczynę jakieś 2 lata temu to może po miesiącu czasu stwierdziłem, że zamiast spotykać się z nią to wole sobie w domu pograć w coś fajnego albo z ziomkiem iść na browara. Teraz może wyjdę z jakąś z tindera raz na 2 miesiące a i tak po spotkaniu mam wrażenie, że nie potrzebnie straciłem czas. Na prawdę rzadko która jest ładna i na prawdę rzadko która ma coś ciekawego do powiedzenia. Co zachodzi w głowach jak widzicie jakąś na ulicy? Czemu jest tyle spermienia w komentarzach pod zdjęciami? Baba z twarzą zasłonięta telefonem i 50 komentarzy jaka ona piękna. W pracy jak jakiś ziomek przyjdzie na obiad to nikt się do niego nie odezwie tylko on musi prowadzić gadkę w towarzystwie żeby nie być dziwakiem, jak przyjdzie laska to już się wszystkim micha cieszy i zagadują, dopytują, żartują sobie. Dosłownie wszędzie gdzie nie pójdę jest to samo i w każdym czasie. Czy chodziłem na studia, czy jestem w pracy, na ulicy, w sklepie, w internecie.

Samiec alfa XXI wieku? siłownia żeby być atrakcyjnym dla kobiet, muszę być wysoki dla kobiet, pewny siebie dla kobiet, nie okazywać uczuć dla kobiet, mieć zainteresowania dla kobiet, dobrze zarabiać dla kobiet, fajne auto, drogie ciuchy, niebieskie/czerwone/czarne pigułki żeby analizować sytuację na rynku, brak nieśmiałości, jakieś zakola, fryzura, czy jej nie urażę, czy jestem za mało męski, gdzie ją zabrać, co jej kupić, jak zaimponować, co robić jak się nie odzywa, depresja bo nie odpisuje, alkoholizm...

I absolutnie nic nie mam do tego żeby być nieśmiałym, chodzić na siłownie, rozwijać się. Mam też gdzieś wszystkie pigułki i zdaje sobie sprawę ze złej sytuacji na rynku matrymonialnym ale czemu całe życie podporządkowujecie kobietom?

#logikaniebieskichpaskow #przegryw #tfwnogf #spermiarz #spermiarzalert #spermiage #blackpill #tinder #mgtow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #614491f2942c94000b1dd018
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego mężczyź...

źródło: comment_1631909023wi3z74aIJiONlMOB3vzTN9.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
UwielbianaŻyrafa: Cóż, nie oszukujmy się - każdy facet wie, że baba jest próżna i trzeba jej przycukrować, by spuścić w niej z krzyża. A że ruchać się chce codziennie, to ten szajs godowy większość uprawia każdego dnia.

Chciałbym zobaczyć świat, w którym facetom daje się do dyspozycji lek o działąniu odwrotnym od viagry i nagle baby zupełnie ich nie ruszają. :)

To byłby dzień tryumfu feminizmu! :) #!$%@?łyby w kopalniach, kopały
  • Odpowiedz
To my mezczyzni jestesmy #!$%@? ze dopuscilismy ta slabsza rase do tego, ze jestesmy od niej zalezni.


@RandomowyTyp: Hamuj piętą, kolego.

Nie my jesteśmy zależni, bo ja nie jestem. Jako, że jestem sapioseksualny, to nie uzależniam pociągu do laski od jej wyglądu czy tego, że ma w ogóle cycki.

To nie my - mężczyźni - zgotowaliśmy sobie taki los, bo każdy prawdziwy i inteligentny facet ma w dupie ładne pustaki,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: już tłumaczę: losowe zmiany w kodzie DNA które dotrwały do naszych czasów odpowiadają za to spermienie. Dobór naturalny, ewolucja. Osobniki z takimi cechami miały widocznie większe szanse na potomstwo, przez co przetrwały do dnia dzisiejszego.

Mam nadzieję że sprawa jest jasna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: głównie to brakiem r0chania i samotnoscią. Ale czasem zdarza się, że masz podobne poczucie humoru, kierujesz się podobnymi wartościami w życiu, nie przeszkadzają Ci jej wady i ogólnie dobrze się przy takiej osobie czujesz (jesteś sobą i taka osoba Cię akceptuję i lubi). Zależy czego szukasz w życiu jeżeli Ci dobrze z samym sobą i lubisz samotność no to bez sensu szukać czegoś na stałe. Każdy powinien żyć tak jak
  • Odpowiedz
Widzę że jest dużo odpowiedzi sugerujących że przyczyną takich zachowań jest fizjologia, ja natomiast nie do końca się z tym zgadzam. Owszem popęd jest swego rodzaju praprzyczyną, ale bezpośredniej przyczyny desperacji/spermiarstwa/kukoldztwa dopatrywał bym się raczej w "kwestiach kulturowych" gdzie nieposiadanie żony albo nieuprawiane seksu jest wyznacznikiem niskiego statusu, wręcz czymś poniżającym, czymś co dyskredytuje danego mężczyznę. Sądzę że gdyby w pierwszej kolejności chodziło o sex sam w sobie, to mężczyźni o wiele
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo każdemu #!$%@? się od 12 roku życia żeby kogoś mieć i dupom nadskakiwać :D
Ciągle tylko pytanie "Kiedy będziesz miał dziewczynę?", "a podoba ci się jakaś"?, wypytywanie o randki, koleżanki. Non stop przez całe życie XD

Przecież jak nie bierzesz udziału w tym godowym cyrku to społeczeństwo ma cię za dziwaka. Jak do 20 roku życia nie miałeś związku to pewnie coś z tobą nie tak i pewnie pedał
  • Odpowiedz
We współczesnych społeczeństwach mamy policję i system prawny, który chroni słabszych (=kobiety), w końcu nie możesz nikogo pobić, okraść ani zgwałcić, bo trafisz do więzienia. Jednocześnie kobiety same już chodzą do pracy, a także istnieje system socjalny, który pomaga słabszym (=kobietom).

Tym samym kobiety nie potrzebują już mężczyzn, ale mężczyźni potrzebują kobiet w takim samym stopniu, jak kiedyś.


@podrywacz1: to prawda, poza tym jeszcze 50 lat temu samotna kobieta była narażona
  • Odpowiedz
@Luucky: Można mieć wysokie libido, nie walić gruchy, a i tak czuć obrzydzenie co do Karyn i księżniczek które szukają tylko kogoś dla siana i wrażeń łóżkowych - jestem tego przykładem.
  • Odpowiedz