Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jaki samochód z automatem w benzynie do 30k (czyli w sumie tak naprawdę to ~25k + 5k na ewentualne naprawy, opony, cokolwiek)?
Obecnie mam 1.9 175km w dieslu, więc fajnie gdyby jednostka napędowa w nowym wozie aż tak mocno nie odstawała mocą. Myślałem nad Scirocco 1.4 160km ale jak się okazuje, trzeba jeszcze 10k dołożyć. Poza tym nie wiem czy 10-letni DSG to dobry wybór. Może ktoś ma jakąś ciekawą propozycję ()
#motoryzacja #samochody
  • 9
@BulgarskiTaboret: No teraz auta droższe dodatkowo. Poza tym te silniki od zawsze się ceniły w tych autach. No ja chyba z tobą pisałem o tym, bo sam mam takie megane. Miałem sprzedawać w tym roku, ale w końcu raczej w przyszłym. Mam nadzieję, że wezmę dobre pieniądze ( ͜͡ʖ ͡€)
@BulgarskiTaboret No ja jeżdżę sam albo z dziewczyną, więc coupe nie przeszkadza mi :p

No lagun jest w kombi. Sam myślałem niedawno zmienić na lagunę właśnie, ale te 2.0T w automacie szły chyba do 2012 roku tylko, więc słabo :(

Oj tak, niektóre są długo...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BulgarskiTaboret: @piwakk: z tym, że kurcze te automaty mocno zmulają, ratunkiem jest DSG ale tu z kolei budżet ogranicza :c Wychodzi na to, że musiałbym wziąć coś odrobinę starszego z automatem, ale i większy silnik, żeby mocą nadrobić ułomność skrzyni. No i wtedy oczywiście gaz. Czyli pewnie jakieś 3 litry 200-250km. Jest coś z takim silnikiem, czego nie strach brać? ()